مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022محل تقابل ایران – لبنان مشخص شد

0 48

ورزشگاه میزبانی تیم ملی فوتبال لبنان از ایران معرفی شد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، فدراسیون فوتبال لبنان اعلام کرد ورزشگاه «رفیق الحریری صیدا» برای میزبانی از بازی های مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 انتخاب کرده است.

تیم ملی لبنان یکی از رقبای تیم ملی کشورمان در گروه اول مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 به شمار می آید. بدین ترتیب شاگردان اسکوچیچ باید در تاریخ 20 آبان 1400 برای بازی با لبنان در این ورزشگاه حضور پیدا کنند.

همچنین نشریه الاتحاد امارات خبر داد؛ کنفدراسیون فوتبال آسیا 12 فدراسیون فوتبال راه یافته به مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 را مخاطب قرار داده و از آنها درخواست کرده تا تاریخ 16 جولای(25 تیر) ورزشگاه های میزبان خود یا ورزشگاه های بی طرف برای میزبانی از بازی های خود به دلیل شرایط اضطراری کرونا را معرفی کنند.

فیفا به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرده هیچ کدام از تیم ها نمی توانند ورزشگاهی را به عنوان زمین بی طرف انتخاب کنند که این ورزشگاه در خاک همگروهش باشد. طبق شنیده دو فدراسیون سوریه و عراق به دلیل شرایط کرونایی در این کشور باید ورزشگاه های زمین بی طرف را برای میزبانی از مسابقات خود انتخاب کنند.

سوریه، عراق، امارات و کره جنوبی دیگر رقبای یوزهای ایرانی در مرحله پایانی انتخابی جام جهانی 2022 قطر به شمار می آیند. اولین بازی تیم ملی کشورمان در این رقابت ها در تاریخ 11 شهریور مقابل سوریه است. دو بازی ایران با عراق و سوریه هم در زمین بی طرف خواهد بود و این کاملا به نفع شاگردان اسکوچیچ خواهد بود.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.