باشگاه پرسپولیس شرایط میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا را منتشر کردکمک ۲۷۵ هزار دلاری AFC

0 11

باشگاه پرسپولیس شرایط میزبانی در مراحل حذفی لیگ قهرمانان آسیا را منتشر کرد.

به گزارش پرسپولیس نیوز  به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، در پی اعلام برگزاری مراحل یک‌چهارم نهایی و نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱، به صورت متمرکز، کنفدراسیون فوتبال آسیا شرایط میزبانی را اعلام کرد.

بر اساس نامه‌ای که به فدراسیون‌ها ابلاغ شده است، فدراسیون‌ها و تیم‌های هر کشور که به مرحله حذفی (یک هشتم) راه پیدا کرده‌اند می‌توانند میزبانی مسابقات را با شرایط ذیل درخواست نمایند:

۱- شرکت برای همه فدراسیون‌ها و تیم‌های شرکت کننده که به مرحله حذفی رسیده‌اند آزاد است.

۲- هنگامی که میزبان انتخاب شد، فدراسیون ذیربط مسئول برگزاری مسابقات یک‌چهارم و نیمه نهایی خواهد بود؛ صرف‌نظر از اینکه آیا تیم زیر مجموعه آن فدراسیون به مرحله بعد صعود کرده باشد یا نه.

۳- مسابقات هر مرحله به صورت متمرکز و در یک مکان و ترجیحاً در همان منطقه شرق یا غرب برگزار می‌شود. یک فدراسیون می‌تواند میزبانی هر دو منطقه را درخواست نماید.

۴- فدراسیون درخواست کننده میزبانی باید متعهد شود که ورود به آن کشور عاری از محدودیت یا با حداقل محدودیت‌ها روبه‌رو خواهد شد.

۵- شرایط پروازی از کشورهای میهمان به محل برگزاری باید مناسب باشد.

۶- شرایط پزشکی به خصوص شرایط کووید – ۱۹ در کشور میزبان مورد ملاحظه قرار خواهد گرفت.

۷- برای هر دو تیم، حداقل یک محل تمرین مورد نیاز است که باید از سوی میزبان در نظر گرفته شود.

۸- میزبان، مسئول فراهم‌آوری شرایط تست کرونا در محل برگزاری برای همه اعضای کنفدراسیون و هیات‌های مهمان در هنگام ورودشان است. ورود احتمالاً چهار روز قبل از بازی خواهد بود.

۹- حقوق تجاری برای کنفدراسیون محفوظ خواهد ماند و کلیه موارد بازاریابی و حق پخش به انجام می‌رسد. همچنین ساعت شروع بازی‌ها باید ترجیح کنفدراسیون باشد. حق بلیت فروشی، در صورت تایید بازی با تماشاگر برای فدراسیون میزبان محفوظ است. البته شرایط بلیت فروشی باید مورد تایید کنفدراسیون قرار بگیرد.

در نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا همچنین تاکید شده است:

هر تیم مسئولیت پرداخت هزینه‌های اقامت، غذا، آب و یخ و موارد مربوط به خود را برعهده دارد. البته کنفدراسیون کمک هزینه اقامت را پرداخت خواهد کرد.

کمک هزینه کنفدراسیون برای اقامت ۷۵ هزار دلار و برای هر یک از موارد رفت و آمد به کشور میزبان و هزینه‌های پزشکی ۱۰۰ هزار دلار، جمعاً ۲۷۵ هزار دلار خواهد بود. هزینه استادیوم مسابقه، زمین تمرین، رفت و آمد محلی برای هیات‌ها و اعضای برگزارکننده کنفدراسیون، اجرای پروتکل‌ها و مراحل امور پزشکی و تست‌های کووید – ۱۹، اقامت هیات کنفدراسیون و هزینه‌های جانبی از جمله غذا، دسر، سیم کارت و اتاق جلسات برعهده میزبان خواهد بود.

در صورت تمایل به میزبانی، فرم مربوطه باید تکمیل و تا ۲۶ جولای (دوشنبه چهار مرداد ۱۴۰۰) به کنفدراسیون ارسال شود. درخواست‌ها تا دهم مرداد بررسی خواهد شد و روز یازدهم مرداد، زمان تصمیم‌گیری برای انتخاب میزبان است.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.