سایپا همچنان پیگیر پرونده دیدار با پیکان

0 100

مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: همچنان پیگیر پرونده دیدار با پیکان از طریق CAS هستیم و برای سفر وکلا به سوئیس درخواست ویزا کرده‌ایم.

به گزارش پرسپولیس نیوز، مهرداد سراجی درباره آخرین وضعیت اعتراض باشگاه سایپا به دادگاه CAS نسبت به رای کمیته استیناف در پرونده دیدار این تیم مقابل پیکان به فارس گفت: همچنان پیگیر این پرونده هستیم. مهلت 20 روزه باشگاه پیکان و فدراسیون فوتبال هم برای ارائه مدارک در حال اتمام است. لایحه دوم باشگاه سایپا هم تنظیم و به دادگاه CAS ارسال شد. وکلای ما هم با جدیت مشغول پیگیری موضوع هستند. برای وکلای ایرانی و بین‌المللی باشگاه هم تقاضای دریافت ویزای سوئیس کرده‌ایم تا در صورت لزوم بتوانند در دادگاه حاضر شده و توضیحات خود را ارائه بدهند.

وی در مورد اینکه آیا باشگاه استقلال برای جذب ابوالفضل جلالی نامه‌ای به باشگاه سایپا ارسال کرده است، توضیح داد: وی همچنان با ما قرارداد دارد اما مدیرعامل باشگاه استقلال ضمن انجام مذاکرات تلفنی برای جذب جلالی، نامه رسمی هم برای باشگاه سایپا ارسال کرده است. به این بازیکن ارزشمند نیاز داریم و در صورت فراهم شدن، شرایط در فصل آینده هم از جلالی استفاده می‌کنیم اما شرایط انتقال قرضی‌اش به استقلال را در هیات مدیره باشگاه سایپا بررسی می‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه سایپا در خصوص اینکه در قرارداد فراز کمالوند با نارنجی‌پوشان بندی وجود داشته که طبق آن وی در صورت فسخ قرارداد یک طرفه باید یک میلیارد تومان به سایپا پرداخت می‌کرد و در شرایط فعلی آیا همچنان پیگیر دریافت این غرامت هستند، پاسخ داد: نسبت به مربیان مان رفتار حرفه‌ای داریم و مطابق قرارداد اقدام خواهیم کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.