نگرانی پرسپولیس از وضعیت میزبانی تاجیکستان

0 125

نماینده باشگاه پرسپولیس از وضعیت دوشنبه برای میزبانی ابراز نگرانی کرد.

به گزارش پرسپولیس نیوز‏، باشگاه پرسپولیس روز 23 شهریور باید در چارچوب مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2021 به مصاف استقلال تاجیکستان در شهر دوشنبه بروند.

باشگاه پرسپولیس با هماهنگی یحیی گل‌محمدی، نماینده‌ای به شهر دوشنبه فرستاد تا مامور سنجش شرایط میزبانی، بازدید از زمین اصلی و تمرینی، هتل محل اقامت و… قبل از سفر قرمزپوشان به کشور تاجیکستان باشد.

محمد عسگری دستیار گل‌محمدی که در شهر دوشنبه مستقر شده، در این مورد به رسانه رسمی باشگاه گفت: مردم تاجیکستان، همزبان و مهربان هستند و با کشورمان، نزدیکی فرهنگی دارند. این مسائل می‌تواند سفر پرسپولیس به شهر دوشنبه را تسهیل کند اما شرایط بازی نگران کننده به نظر می‌رسد.

این مربی جوان ادامه داد: از زمان ورودم به شهر دوشنبه، تلاش زیادی کردم تا وارد زمین اصلی برگزاری بازی شوم و به بررسی شرایط ورزشگاه بپردازم اما هنوز موفق به این کار نشده‌ام. حتی زمینی که قرار است برای تمرینات پرسپولیس اختصاص داده شود را ندیده‌ام. با اینکه باشگاه پرسپولیس با فدراسیون فوتبال ایران برای ایجاد هماهنگی سفر من به تاجیکستان و بررسی شرایط میزبانی حریف، نامه‌نگاری کرده اما همکاری زیادی دیده نمی‌شود. این موضوعی است که می‌تواند ما را نگران کند.

عسگری افزود: هتلی که از سوی باشگاه برای اقامت پرسپولیس رزرو شده، هتل قابل قبولی است ولی تا به حال، فقط موضوع هتل مرا امیدوار کرده و در باقی مسائل از جمله بازدید از اماکن تمرینی، زمین بازی و همکاری در جهت بررسی شرایط دیدار با استقلال تاجیکستان با مشکلاتی مواجه هستیم. البته سفارت ایران در دوشنبه، تلاش‌هایی داشته اما فضای همکاری کامل برای به دست آوردن اطلاعاتی که نیاز داریم، شکل نگرفته است.

وی افزود: من در شهر دوشنبه منتظر هستم که شرایط فعلی دچار تغییر شود و با همکاری بیشتری از سوی فدارسیون فوتبال کشورمان، مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا، ارکان مدیریتی تیم رقیب و فدراسیون تاجیکستان مواجه شویم.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.