صدری: هر چه گل‌محمدی بگوید دنبال می‌کنیم/ رقم مزایده کارگزار دست ما نیست

0 75

رییس هیات مدیره پرسپولیس گفت: هرچه گل‌محمدی بگوید دنبال می کنیم و پیگیر سفر تیم به تاجیکستان هستیم.

به گزارش پرسپولیس نیوز، سید مجید صدری پس از پایان جلسه امروز با یحیی گل محمدی اظهار داشت: درباره هماهنگی های سفر تیم به تاجیکستان در این جلسه صحبت کردیم.

وی درباره اینکه فدراسیون تاجیکستان و باشگاه استقلال تاکنون مجوز بازدید ورزشگاه و زمین تمرین را به محمد عسگری، نماینده پرسپولیس نداده اند و همکاری های لازم در این زمینه انجام نشده است، گفت: من در جریان این موضوع نیستم!

رییس هیات مدیره پرسپولیس درخصوص درخواست یحیی گل محمدی از فدراسیون فوتبال مبنی بر همکاری با این باشگاه برای جذب یک بازیکن خارجی، توضیح داد: هر چیزی گل محمدی بگوید را دنبال می‌کنیم. ما هم پیگیری های لازم را انجام می‌دهیم.

صدری درباره مشکلات باشگاه پرسپولیس برای سفر به تاجیکستان عنوان کرد: کار اجرایی را دوستان انجام می‌دهند و سایر کارها را هم ما دنبال می‌کنیم. امروز هم جلسه هماهنگی برای این سفر انجام شد.

وی درباره وضعیت مزایده کارگزار باشگاه پرسپولیس، پاسخ داد: کارهای مزایده هم در حال انجام است. اگر با روابط عمومی باشگاه صحبت کنید، همه این مسائل را توضیح می‌دهد.

رییس هیات مدیره پرسپولیس درخصوص رقم ایده آل این باشگاه برای  مزایده کارگزار گفت: رقم مزایده طبق ایده آل ما نیست. بلکه رقم کارشناسی تعیین می‌شود و پس از شروع مزایده در خدمت شرکت های خواهان هستیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.