معمارزاده پیگیر طلبش از پرسپولیس شد

0 108

دروازه‌بان اسبق پرسپولیس با حضور در این باشگاه پیگیر طلب خود از سرخ‌پوشان شد.

به گزارش پرسپولیس نیوز و به نقل از فارس، میثاق معمارزاده درباره دلیل حضور در باشگاه پرسپولیس اظهار داشت:‌از گذشته خیلی دور طلبی از پرسپولیس دارم امروز خدمت مدیریت باشگاه آمدم و امیدوارم به طلبی که از سال‌ها قبل مانده برسم.

وی درباره میزان طلب خود از باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: این رقم زیاد مهم نیست زیرا پول زیادی نیست سال‌ها از طلب من از باشگاه پرسپولیس گذشته و ارقام آن زمان اکنون پول خیلی زیادی نیست اما به هر صورت قول دادند که حلش کنند.

دروازه‌بان اسبق پرسپولیس درباره وضعیت فعلی خود و آیا اینکه قصدی برای مربی‌گری دارد گفت: هنوز جایی برای مربی‌گری مشغول نشدم البته در کلاس‌های مربیگری شرکت کردم.

معمارزاده در خصوص اینکه فدراسیون فوتبال و باشگاه پرسپولیس در روزهای اخیر از بسته شدن پرونده‌های داخلی این باشگاه خبر دادند و اکنون وی چگونه مدعی است همچنان از سرخ‌پوشان طلب دارد توضیح داد:‌گویا برخی بدهی‌ها پرداخت شده و تعدادی از طلبکاران هم قرار است پول خود را دریافت کنند اکنون من با مدیر حقوقی باشگاه صحبت کردم و قول دادند طلب من را هم در آینده پرداخت کنند.

وی در پاسخ به این سوال که شرایط پرسپولیس فعلی را چگونه می‌بیند، پاسخ داد: پرسپولیس با توجه به شرایط خوب سال‌های اخیرش شاکله تیمی خوبی دارد نفراتی هم که به این تیم آمده‌اند می‌توانند به پرسپولیس کمک کنند تا شرایط بهتری به دست آورد. پرسپولیس با هر بازیکن و شرایطی همیشه پرسپولیس است. بازیکنانی هم که امسال جذب شدند خوب هستند.رضا اسدی را از نزدیک می‌شناسم و می‌دانم کیفیت خوبی دارد. سایر نفرات هم خوب هستند اما باید در قالب تیمی قرار بگیرند.

دروازه‌بان اسبق پرسپولیس درباره دلخوری حامد لک از دعوت نشدنش به تیم ملی گفت: خیلی خوب حامد لک را می‌شناسم و عملکرد خیلی خوبی هم در پرسپولیس داشته است. برای من که سال‌ها دروازه‌بانی کرده‌ام دلیل مشخصی ندارد که دروازه‌بان تیم قهرمان با وجود کلین‌شیت‌های زیاد چرا به تیم ملی دعوت نشده است. باید دید چه دروازه‌بانانی به تیم ملی دعوت شده و چه شرایطی داشته‌اند. در حق لک کوتاهی شد و وی باید به تیم ملی دعوت می‌شد. حامد بچه خوب، دوست‌داشتنی و دروازه‌بان خوبی است اما نمی‌دانم در ذهن افرادی که به تیم ملی بازیکن دعوت می‌کردند چه بوده که وی را به اردو دعوت نکردند.

معمارزاده در خصوص حضور برخی دروازه‌بانان کشورمان در فوتبال اروپا مثل پیام نیازمند، علیرضا بیرانوند و امیر عابدزاده توضیح داد: این موضوع خیلی خوب است و در گذشته چنین حالتی وجود نداشت راه برای دروازه‌بانان ایرانی باز شده و کمک می‌کنند سطح بین‌المللی هم وارد فوتبال کشورمان شود.مهمتر از این موضوع ساختن دروازه‌بانان خوب در کشورمان است که متأسفانه وقتی به رده‌های پایین نگاه می‌کنم در این زمینه کار به خوبی انجام نمی‌شود شرایط امیر عابدزاده و بیرانوند را پیگیری می‌کنم نیازمند هم به تازگی به اروپا رفته حضور آنها در فوتبال اروپا می‌تواند خیلی مثمرثمر باشد.

وی درباره دیدار تیم ملی مقابل سوریه در مقدماتی جام‌جهانی 2022 قطر گفت:‌ تیم ملی ما راحت سه چهار گل از سوریه پیش است و این تیم برای ما حریف قدرتمندی نیست تیم ملی کشورمان با این شرایط روانی به راحتی از سد سوریه رد می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.