برخورد جدی سازمان لیگ با عوامل مصاحبه در کنار زمینفصل جدید اواخر مهر شروع می‌شود؟

0 81

مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر توضیحاتی را در خصوص مصاحبه‌های کنار یا داخل زمین ارائه کرد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، سهیل مهدی درباره مصاحبه بازیکنان و مربیان تیم‌ها پس از پایان بازی‌ها و پیش از شروع کنفرانس خبری در کنار یا داخل زمین که به دلیل وجود هیجانات و استرس‌های ناشی از مسابقه باعث ایجاد چالش‌های زیادی می‌شود به فارس گفت: این کار صد در صد برخلاف دستورالعمل‌های ما و قوانین است. ما همیشه درخواست می‌کنیم که این کار را انجام ندهند اما بعد که با افراد برخورد قهری و اعمال جریمه صورت می‌گیرد، چالش‌های رسانه‌ای آغاز می‌شوند.

وی تصریح کرد: باید اجازه بدهیم تیم به رختکن برود و آرامش خودش را پیدا کند. فرقی هم نمی‌کند در حالت شادی باشند یا ناراحتی، حتی تیمی هم که خوشحال و در هیجانات ناشی از برد است ممکن است صحبتی کند که تیم مقابل ناراحت شود. بنابراین خواهشم این است که هم عزیزان رسانه و هم اعضای تیم‌ها رعایت و به ما کمک کنند. از این فصل که فقط یک بازی فینال جام حذفی باقی مانده اما مسلما از سال آینده در این موارد برخورد مستقیم و کنترل‌های بیشتری خواهیم داشت.

مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر افزود: ولی قبل از اینکه به کنترل برسیم، انتظار داریم خود عزیزان بنا به شان و شخصیتی که دارند به ما کمک کنند. اگر هم فردی فراموش کند یا نخواهد کمک کند مسلما با او برخورد می‌کنیم. فرقی هم نمی‌کند و این موضوع دو طرفه است. بنا بر موضوع بررسی می‌کنیم که آن اتفاق کجا، در چه زمان و چه شرایطی بوده و بعد با مقصر برخورد می‌کنیم. اشاره ما به سمت گروه خاصی نیست. باید ببینیم اتفاقی که خارج از دستورالعمل‌های ما است چگونه بوده و متناسب که آن با فرد مقصر برخورد مناسب صورت می‌گیرد.

مهدی در مورد تاریخ شروع مسابقات لیگ برتر عنوان کرد: ما ۲ فرصت را بین رزوهای فیفا و برنامه لیگ قهرمانان داریم اما همه این‌ها منوط به مشخص شدن برنامه تیم ملی است. مکاتباتمان را انجام دادیم و امیدواریم در هفته آینده این برنامه را به ما اعلام کنند. ان‌شاالله بعد از آن تاریخ قطعی مشخص می‌شود.

وی با اشاره به برنامه آماده سازی تیم ملی اظهار داشت: اگر برنامه اردویی تیم ملی به صورتی باشد که قبل از روزهای فیفا برگزار شود، قاعدتا اول مهر نمی‌توانیم شروع کنیم. برنامه اولیه ما هفته اول مهر بود اما دهم مهر روز فیفا است و تیم ملی ما باید بازی کند. اگر اردو زودتر از ۱۰مهر شروع شود، در روزهای اول مهر نمی‌توانیم مسابقات را شروع کنیم. ۱۲مهر روز فیفا تمام می‌شود و بلافاصله بعد از آن مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را داریم که البته بستگی دارد در شهریور نمایندگان کشورمان چه نتیجه‌ای می‌گیرند. در واقع از ۱۰ مهر تا حدودا ۲۳ یا ۲۴ مهر برنامه‌های بین المللی داریم و به همین خاطر به اواخر مهر موکول می‌شود.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.