تاخیر کمیته انضباطی در اعلام جریمه‌ لیگ برتری‌ها

0 96

کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم های لیگ برتری صادر کرد.

به گزارش پرسپولیس نیوز به نقل از سایت فدراسیون، دیدار تیم های صنعت نفت آبادان و مس رفسنجان در هفته بیست و هشتم لیگ برتر برگزار و از سوی محمد ربیعی، سرمربی تیم مس رفسنجان تخلفاتی مبنی بر نقض مقررات ماده ۸۹ ( استنکاف از اجرای محرومیت) رخ داد. وی باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند . این رای قابل تجدید نظر است.

* دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و صنعت نفت آبادان در هفته بیست و نهم برگزار شد و از سوی نادر غبیشاوی، مربی تیم فولاد خوزستان تخلفاتی مبنی بر بدرفتار در قبال مقام رسمی که منجر به اخراج شد، رخ داد. وی به یک جلسه محرومیت و پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای از حیث محرومیت قطعی و از حیث جریمه نقدی قابل تجدید نظر است.

*سیروس پورموسوی، سرمربی تیم صنعت نفت آبادان به دلیل بدرفتاری در مقابل مقام رسمی منجر به اخراج و استفاده از الفاظ توهین آمیز در مصاحبه مطبوعاتی نسبت به داور به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

* حکیم نصاری، بازیکن تیم صنعت نفت آبادان به خاطر بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه که منجر به اخراجش شد. وی به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای از حیث محرومیت قطعی و از حیث جریمه نقدی قابل تجدید نظر است.

* اسماعیل قنبری، مربی تیم صنعت نفت آبادن نیز به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه که منجر به اخراجش شد، به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای از حیث محرومیت قطعی و از حیث جریمه نقدی قابل تجدید نظر است.

تیم صنعت نفت آبادان به دلیل سوء رفتار تیمی باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قطعی است.

آرای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در شرایطی امروز منتشر شده که ۳۶ روز از پایان مسابقات گذشته و دلیل این تاخیر عجیب در صدور رای مشخص نیست.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.