ترابی: مشکل مالی داریم اما قدم به قدم به قهرمانی نزدیک می‌شویم

0 88

مهدی ترابی هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این تیم با همدلی به موفقیت می‌رسد و با پیروزی در بازی‌های بعدی قدم به قدم به قهرمانی نزدیک خواهد شد.
به گزارش پرسپولیس نیوز، مهدی ترابی هافبک تیم فوتبال پرسپولیس پس از برتری ۳ بر یک تیمش مقابل گل‌گهر سیرجان با درخشش خودش اظهار کرد: ما تیم همدلی هستیم و به همین دلیل است که نتیجه می‌گیریم. امیدوارم در بازی‌های بعدی این همدلی‌ها ادامه داشته باشد و سه امتیازهای مهمی را که پیش رو داریم، کسب کنیم تا قدم به قدم به قهرمانی نزدیک شویم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره مشکلات مالی این تیم اظهار داشت: مشکلات هست و درباره مسائل مالی هم مشکل داریم و ان‌شاءالله آقای سمیعی رسیدگی کنند.

ترابی که از بازیکنان ملی‌پوش پرسپولیس است راجع به تمدید قرارداد دراگان اسکوچیچ به‌عنوان سرمربی تیم ملی گفت: این تصمیم خوبی بود که فدراسیون گرفت و با آقای اسکوچیچ ادامه می‌دهیم. امیدوارم که او هم مانند مرحله قبل پاسخ اعتماد فدراسیون فوتبال را بدهد که قطعاً این اتفاق خواهد افتاد.

وی در مورد اینکه مشابه گل این فصل را فصل هم پیش هم به گل‌گهر زده بود، خاطرنشان کرد: بله، فصل پیش هم یک گل به همین شکل زدم. آقا یحیی در تمرینات با ما این اتفاقات را تمرین می‌کند و امیدوارم در بازی‌های بعدی هم بتوانم گلزنی کنم.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.