در تیم‌های پایه‌های پرسپولیس از جیب‌مان خرج می‌کردیمپنجعلی: آب معدنی و گرمکن نداشتیم

0 76

تیم‌های پایه پرسپولیس به هیچ وجه امکانات نداشت و بچه‌ها در زمستان با پیراهن آستین کوتاه بازی می‌کردند.
به گزارش پرسپولیس نیوز، محمد پنجعلی، پیشکسوت و مدیر آکادمی باشگاه پرسپولیس در فصل گذشته با بیان این مطلب درباره جدایی‌اش از مدیریت آکادمی باشگاه پرسپولیس به تسنیم گفت: اتفاق خاصی نیفتاد. با سمیعی جلسه داشتیم و صحبت کردیم، بعدش هم خداحافظی کردیم.

وی در مورد مشکلاتی که در زمان حضور در آکادمی پرسپولیس با آن مواجه بوده است، گفت: همیشه مشکلات مالی بوده و به هیچ وجه در تیم‌های پایه امکانات نداشتیم.

«نتایج ضعیف تیم‌های پایه پرسپولیس با انتقاداتی در سال گذشته مواجه بود و به نظرتان دلیل این نتایج چه بود؟» مدیر آکادمی پرسپولیس در فصل گذشته در واکنش به این سؤال گفت: باید برای‌مان تعریف شود که نتیجه می‌خواهیم یا سازندگی. هیچ جای دنیا اینطور نیست که تیمی در پایه‌ها دنبال نتیجه باشد، آکادمی یعنی پرورش ولی تعریف آن در ایران چیز دیگری است. اگر می‌خواهیم نتیجه بگیریم باید امکانات داشته باشیم. ما در زمستان پیراهن آستین کوتاه داشتیم. از شهرستان نمی‌توانستیم بازیکن بگیریم،‌ چون خوابگاهی نبود. آب خوردن نداشتیم، شاید باورش سخت باشد ولی این واقعیت است. سرپرست‌‌های ما از جیب‌شان خرج می‌کردند و وقتی هم می‌گفتیم ترتیب اثر داده نمی‌شد. در سرمای زمستان گرمکن نداشتیم و بچه‌ها با آستین کوتاه بازی می‌کردند.

پنجعلی در واکنش به این موضوع که برای موفقیت در تیم‌های پایه باید حمایت انجام شود، گفت: احتمالاً برنامه همین بود و حتماً‌ از این به بعد حمایت می‌کنند. من با مدیران باشگاه هم صحبت می‌کردم این مشکلات را قبول داشتند. به هر حال پرسپولیس خانه ماست.

پنجعلی درباره اینکه چند درصد از قرارداد کادرفنی تیم‌های پایه پرسپولیس پرداخت شده، عنوان کرد: همین چند روز پیش و بعد از پایان بازی‌ها ۵۰ درصد پرداخت شد. مابقی را هم گفتند هر وقت پول آمد می‌دهیم. البته کل مبلغ تیم‌های پایه اصلاً رقمی نیست. شاید قرارداد همه کادر تیم‌های پایه روی هم یک میلیارد نشود. یک مربی با ۶۰ میلیون کل سال را کار می‌کند.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.