زمان امضای قرارداد کیروش با عراق مشخص شد

0 95

یک رسانه عراقی از زمان امضای قرارداد سرمربی سابق ایران با فدراسیون فوتبال عراق خبر داد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، نام کارلوس کیروش سرمربی سابق تیم ملی کشورمان در هفته اخیر برای مربیگری روی نیمکت تیم ملی عراق مطرح می شود.

در جدیدترین خبر در این زمینه نشریه «الغد» عراق خبر داد فدراسیون فوتبال با کیروش به توافق رسیده و نهایتا تا ۴۸ ساعت آینده با مربی پرتغالی قراردادش را امضا می کند.

همچنین بعد از اعلام رسانه های عراق از توافق اولیه فدراسیون فوتبال این کشور با کی روش این بار یک خبرنگار سرشناس این توافق را تایید کرد. مارک لوماس خبرنگار بی بی سی، ESPN و فورفور تو در صفحه توئیترش از توافق نهایی کیروش با فدراسیون عراق خبر داد و نوشت: منبعی نزدیک به من خبر داد که کیروش به عنوان سرمربی جدید عراق انتخاب شد و بزودی به صورت رسمی اعلام می شود. ۳۵ سال از آخرین حضور عراق در تورنمنت جام جهانی می گذرد آیا کیروش می تواند دوباره این تیم را به جام جهانی برساند؟

عراق یکی از رقبای تیم ملی کشورمان در مرحله پایانی انتخابی جام جهانی است و حضور کیروش نیمکت رقیب کار را برای شاگردان اسکوچیچ در این رقابت ها سخت خواهد کرد. طبق گزارش های رسیده فدراسیون عراق برای کسب رضایت سرمربی سابق رئال مادرید، مبلغ نجومی ۵ میلیون یورو اختصاص داده است.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.