فولاد خوزستان ۰ – ۰ پرسپولیسپرسپولیس در سراشیبی گلات

0 71

تیم فوتبال پرسپولیس در بیست و ششمین هفته از لیگ برتر بیستم از ساعت ۲۱:۱۰ مهمان فولاد خوزستان شد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، گزارش لحظه به لحظه این دیدار به شرح زیر است:

هفته بیست و ششم لیگ برتر بیستم؛ سه شنبه ۱۴۰۰/۰۴/۱۵

ورزشگاه:شهدای فولاد

داور:سید وحید کاظمی

کمک ها: آرمان اسعدی و علیرضا مرادی

ترکیب فولاد:احسان مرادیان، وحید حیدریه، موسی کولیبالی، سینا شاه عباسی، صالح حردانی، محمد آبشک، احمد عبدالله زاده(دقیقه ۸۶ محمد میری)، آیاندا پاتوسی(دقیقه ۸۶ محمد قاسمی نژاد)، ساسان انصاری، لوسیانو پریرا و محمدرضا عباسی(دقیقه ۷۷ فرشاد احمدزاده)/سرمربی : جواد نکونام

ترکیب پرسپولیس:حامد لک، محمد حسین کنعانی زادگان، سید جلال حسینی، مهدی شیری، سعید آقایی،  احمد نوراللهی، احسان پهلوان، امید عالیشاه(دقیقه ۷۱ سیامک نعمتی)، مهدی ترابی، عیسی آل کثیر(دقیقه ۸۳ مهدی عبدی) و شهریار مغانلو(دقیقه ۶۰ وحید امیری)/سرمربی :یحیی گل محمدی

 

اخطار:

  • فولاد:آبشک(۴۳)،پاتوسی(۶۵)
  • پرسپولیس:مغانلو(۴۳)،وحید امیری(۶۴)

احراج:

 

لحظات حساس:

دقیقه ۲۷:ضربه امید عالیشاه با فاصله کمی از دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۸۷:شوت کم دقت نوراللهی با فاصله بسیار از بالای دروازه به بیرون رفت.

 

شرح بازی:

شاگردان یحیی گل محمدی در حالی خود را برای تقابل با فولاد آماده کردند که برای این بازی کمال امیابی نیا به دلیل مصدومیت و میلاد سرلک به دلیل محرومیت در کنار سرخپوشان نبودند. روی نیمکت نیز یحیی گل محمدی به دلیل محرومیت غایب پرسپولیس بود و حمید مطهری تیم را هدایت می کرد.
پرسپولیس که صدر نشین جدول رده بندی بود و حتی پیروزی سپاهان در بازی هفته بیست و ششم نیز آنها را به پرسپولیس نمی رساند با خیالی آسوده تر پا به میدان گذاشتند و مقابل شاگردان نکونام و در گرمای اهواز ، چندان خود را به آب و آتش نزدند.
این مهم را در نیمه نخست به خوبی می توانستیم شاهد باشیم چرا که تقریبا می توان گفت به جز یک موقعیت امید عالیشاه، موقعیت دیگری روی دروازه فولادی ها خلق نشد.
در نیمه دوم نیز وضعیت چندان تغییر نکرد و موقعیت های زیادی را روی دروازه دو تیم شاهد نبودیم . پرسپولیسی ها هر چقدر در امر حمله ضعیف ظاهر شدند در دفاع هم موفق بودند و با پرس حریف،فرصت نزدیک شدن به دروازه خود را به آنها ندادند.
با توجه به تساوی به دست آمده برای پرسپولیس حالا شاگردان گل محمدی ۵۵ امتیازی شدند و در صدر جدول باقی ماندند.

حواشی:

قبل از شروع مسابقه جواد نکونام با یحیی گل‌محمدی و افشین پیروانی عکس‌یادگاری گرفت.

* جواد نکونام در دقیقه ۷ پس از اعلام خطای آیاندا پاتوسی روی سعید آقایی  به حسین زرگر، ناظر بازی اعتراض کرد.

* در دقیقه ۱۷ کاظمی، داور مسابقه دچار مشکل شد و با توقف بازی به کنار زمین آمد و آب نوشید. بعد از حدود یک دقیقه بازی به جریان افتاد.

* دقیقه ۲۳ داور مسابقه با اعتراض بازیکنان حاضر در میدان مبنی بر کم بودن باد توپ، درخواست تعویض توپ را داد.

* در دقیقه ۳۰ این بازی، بازیکنان هر دو تیم به کولینگ بریک رفتند. در این زمان بازیکنان آب نوشیدند و با حوله یکدیگر را باد زدند.

* خطای محمد آبشک روی مغانلو موجب ایجاد درگیری فیزیکی بین این دو بازیکن شد که داور مسابقه هر دو بازیکن را با کارت زرد جریمه کرد.

* درگیری این دو بازیکن تا اواخر نیمه اول ادامه داشت. در یک صحنه بعد از خطای آبشک روی مغانلو کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس اعتقاد داشتند که داور باید کارت زرد دوم را به این بازیکن بدهد. نکونام هم آبشک را به کنار زمین فراخواند و وی را به آرامش دعوت کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.