محمدخانی: هیچ تیمی قادر به شکستن رکورد قهرمانی پرسپولیس نیست

0 98

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است؛ پرسپولیس در مستطیل سبز بهترین تیم ایران و قاره آسیاست و هیچ تیمی نمی‌تواند مانع موفقیت‌های قرمزپوشان شود.

به گزارش پرسپولیس نیوز، ناصر محمدخانیبا اشاره به قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر به ایرنا گفت: قرمزپوشان تهرانی در پایان لیگ بیستم به آنچه لیاقت و استحقاقش‌ را داشتند رسیدند و جام را برای هواداران بیشمار خود به ارمغان آوردند.

وی افزود: پرسپولیس شروع خوبی در لیگ بیستم داشت و از ابتدای فصل تا هفته آخر روند صعودی خود را حفظ کرد و دچار نوسان نشد و تیمی که روند یکسانی داشته باشد مستحق قهرمانی است.

پیشکسوت پرسپولیس خاطرنشان کرد: وقتی پرسپولیس از لیگ قهرمانان به ایران برگشت خیلی‌ها اعتقاد داشتند این تیم به واسطه از دست دادن قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا با افت روبرو و امتیازات زیادی را در لیگ برتر از دست می‌دهد اما این تیم با تدابیر کادر فنی ریکاوری خوبی داشت و توانست از نظر روحی و روانی به شرایط ایده‌آل برگشته و بردهای ارزشمندی را به دست آورد.

محمدخانی تصریح کرد: پرسپولیس در مستطیل سبز نشان داد بهترین تیم ایران و قاره آسیاست و هیچ تیمی مانع از موفقیت‌های قرمزپوشان شود.

وی تاکید کرد: کسب پنج قهرمانی پیاپی در لیگ برتر کار ساده‌ای نیست و حتم دارم تیم دیگری قادر به شکستن این رکورد عجیب و غریب نیست.

بازیکن اسبق پرسپولیس در پایان گفت: تمام تیم‌های ایران به دنبال این بودند تا فرصت قهرمانی را از پرسپولیس بگیرند و برای تحقق این امر با هم متحد شده بودند اما این پرسپولیس بود که سربلند از لیگ بیستم خارج شد؛ این قهرمانی را به همه مربیان، هواداران و هواداران عزیز این تیم تبریک می‌گویم.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.