مس رفسنجان ۰ – ۱ پرسپولیسپایان خوش طلا و مس

0 83

تیم فوتبال پرسپولیس در مسابقه ای از هفته بیست و چهارم لیگ برتر در ساعت ۱۹:۱۵ مهمان مس رفسنجان شد.

به گزارش پرسپولیس نیوز ، با گزارش لحظه به لحظه این بازی همراه باشید:

هفته بیست و چهارم لیگ برتر بیستم؛ جمعه ۱۴۰۰/۰۴/۰۴

ورزشگاه:شهدای صنعت مس رفسنجان

داور:جواد رحیم زاده 

کمک ها:مهدی الوندی – فرزاد بهرامی – یعقوب آشوری            

ترکیب تیم فوتبال مس رفسنجان:داوود نوشی‌صوفیانی، مسیح زاهدی، حامد نورمحمدی، حسن جعفری، عقیل کعبی، میثم نقی‌زاده(دقیقه ۸۶ مهدی کیانی)، مهرداد رضایی، علیرضا نقی‌زاده(دقیقه ۸۵ محمد قاضی)، محمدرضا سلیمانی(دقیقه ۸۴ سجاد آشوری)، فراز امامعلی(دقیقه ۱+۹۰ محمد انصاری) و مهرداد آوخ(دقیقه ۸۵قائم اسلامی خواه)/سرمربی:محمد ربیعی

ترکیییب تیم فوتبال پرسپولیس:حامد لک، سیدجلال حسینی، محمدحسین کنعانی زادگان، مهدی شیری، سعید آقایی، میلاد سرلک، احسان پهلوان، مهدی ترابی، امید عالیشاه(دقیقه ۱+۹۰ محمد شریفی)، عیسی آل‌کثیر(دقیقه ۶۳ مهدی عبدی) و شهریار مغانلو(دقیقه ۸۸ احمد نوراللهی)/سرمربی : یحیی گل محمدی

 

اخطار:

  • مس:حامد نورمحمدی (۴۰)، مجتبی سر آسیایی(۴۳)
  • پرسپولیس: 

اخراج:

لحظات حساس:

دقیقه ۲: فرار مغانلو از سمت چپ و پاس برای آل کثیر با شوت کم دقت این بازیکن همراه شد.

دقیقه ۱۵: شوت محکم مسیح زاهدی را سید جلال حسینی دفع کرد.

دقیقه ۲۳:نفوذ پر سرعت آل کثیر از سمت راست و ارسال او به روی تیرک اول ، ترابی را صاحب موقعیت کرد که شوت او به کنار دروازه برخورد کرد.

دقیقه ۳۷: در حالی که شهریار مغانلو به محوطه جریمه حریف نفوذ کرده بود بازیکن حریف به وسیله دست او را متوقف کرد که در این صحنه داور به خطای پنالتی اعتقادی نداشت و به مهاجم پرسپولیس کارت زرد داد.

دقیقه ۴۲:پس از برگشت تصمیم داور از صحنه قبل، ضربه ایستگاهی را مغانلو زد اما در شلوغی محوطه جریمه ای موقعیت خوب راه به دروازه مس باز نکرد.

دقیقه ۱+۴۵: شوت محکم مهدی ترابی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۷۷:نفوذ مهدی ترابی به درون محوطه جریمه و ضربه او به سمت دروازه با واکنش خوب دروازه بان مس همراه شد و گلی به ثمر نرسید.

دقیقه ۸۵: غفلت بازیکنان پرسپولیس موجب شد محمد قاضی در دقیقه نخست ورود به زمین با ضربه سر دروازه پرسپولیس را تهدید کند، ضربه این بازیکن با فاصله نه چندان زیاد از بالای دروازه به بیرون رفت.

 

شرح گل: 

دقیقه ۷۹(مس رفسنجان ۰ – ۱ پرسپولیس):ارسال عالیشاه برای مهدی عبدی این بازیکن را در موقعیت تک به تک با دروازه بان قرار داد و او که مدت ها مورد انتقاد قرار داشت توانست گل تیمش را به ثمر برساند. او پس از گل با نشان دادن علامت سکوت به منتقدان خود واکنش نشان داد.

شرح بازی:

تیم فوتبال پرسپولیس در حالی به مصاف مس رفت که برای این بازی کمال کامیابی نیا، وحید امیری و سیامک نعمتی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت.

در نیمه نخست با توجه به اینکه شاگردان گل محمدی باید روی چمن مصنوعی مقابل مس بازی می کردند اندکی مغلوب بازی مس شده و نتوانستند آنطور که باید و شاید به دروازه مسی ها نزدیک شوند. البته موقعیت هایی را روی دروازه حریف خلق کردند اما هیچ یک تهدید جدی برای شاگردان ربیعی به شمار نمی آمد.

در نیمه دوم مشکی پوشان پرسپولیس به شرایط ابزی عادت کرده و توانستند دو سه موقعیت خطرناک به دست آورند و به یک گل دست پیدا کنند. تک گل مسابقه را مهدی عبدی ، تعویض گل محمدی به ثمر رساند .

با توجه به کسب این سه امتیاز ارزشمند در خانه حریف پرسپولیس ۵۱ امتیازی شد و به صدر جدول رفت حالا باید منتظر نتیجه دیدار سپاهان مقابل فولاد خوزستان باشد.

حواشی:

*در دقیقه ۳۶ مسابقه و پس از خطایی که روی مغانلو رخ داد،داور تصمیم گرفت به جای اعلام پنالتی به بازیکن سرخپوش کارت قرمز نشان دهد،تصمیمی که با اعتراض گل محمدی و پیروانی رو برو شد. البته داستان همین جا به پایان نرسید و رحیم زاده پس از مشورت با کمک خود به این نتیجه رسید برخورد خارج از محوطه جریمه رخ داده و باید تصمیم دیگری اتخاذ کند،بنابراین کارت زرد مغانلو را برگرداند و ضربه ایستگاهی به نفع پرسپولیس اعلام کرد. با توجه به اینکه خطا چسبیده به خط ۱۸ قدم اتفاق افتاده بود موقعیت خوبی برای زدن ضربه آزاد به وجود آمد و همین مهم با اعتراض های شدید نیمکت مس رفسنجان همراه شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.