هفته بیست و ششم لیگ برتر سپاهان مساوی کرد، دشت سومین برد متوالی پدیده

0 103

هفته بیست و ششم لیگ برتر با برگزاری هفت دیدار پیگیری شد و ۴ تیم از سد حریفانشان گذشتند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، در پایان دیدارهای امشب سپاهان زمین مسابقه را با یک تساوی ترک کرو و پدیده به سومین برد متوالی خود دست یافت.

ماشین‌سازی بالاخره برد 

دو تیم فوتبال ماشین‌سازی و مس رفسنجان از ساعت ۱۹:۰۰ در ورزشگاه بنیان دیزل به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با ۳ گل به سود ماشین‌سازی پایان یافت تا این تیم پس از مدت‌ها بتواند برنده از زمین خارج شود. محمدامین اسدی در دقیقه ۱۱، اتابک زارعی در دقیقه ۴۰ و حسن قاسمی در دقیقه ۴+۹۰ توانستند برای میزبان گلزنی کنند. ماشین‌سازی با این پیروزی ۱۴ امتیازی شد و در رده آخر باقی ماند. مس رفسنجان نیز با ۳۱ امتیاز در رده یازدهم قرار گرفت.

استقلال در نزدیکی سپاهان  

استقلال و تراکتور امروز (سه‌شنبه) در چارچوب هفته بیست و ششم لیگ برتر به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی ۲ بر یک استقلال به پایان رسید. مهدی قایدی در دقایق ۵۵ و ۵۹ دو گل استقلال را به ثمر رساند و امین اسدی در دقیقه ۹۳ برای تراکتور گل‌زنی کرد. با این نتیجه استقلال ۴۷ امتیازی شد و خودش را به سپاهان رده دومی و ۵۳ امتیازی نزدیک کرد. تراکتور هم با ۳۶ امتیاز در رده ششم قرار گرفتند.

یک گل آفساید و تساوی 

دیدار دو تیم پیکان و سپاهان که قرار بود از ساعت ۱۹:۵۰ دقیقه در ورزشگاه شهر قدس برگزار شود به دلیل قطعی برق ورزشگاه با دقایقی تاخیر آغاز شد و در نهایت با تساوی یک بر یک دو تیم به پایان رسید. در دقیقه ۹۲ بازی سپاهان به گل رسید اما داور با اعلام آفساید، این گل را نپذیرفت. پیکانی‌ها با این تساوی ۳۵ امتیازی شدند و موقتا جایگاه خود را در رده هشتم حفظ کردند و در مقابل سپاهانی‌ها ۵۳ امتیازی شدند و در رده دوم باقی ماندند.

منشا گل زد 

تیم های فوتبال گل گهر سیرجان و آلومینیوم اراک از هفته بیست و ششم لیگ برتر امروز (سه‌شنبه) از ساعت ۲۰:۲۰ در ورزشگاه شهید سلیمانی سیرجان به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با نتیجه دو بر یک به سود گل گهر به پایان رسید. در نیمه اول یونس شاکری توانست در دقیقه ۲۹ با ضربه سر دروازه آلومینیوم را باز کند اما در نیمه دوم حامد پاکدل در دقیقه ۶۰ توانست از روی نقطه پنالتی بازی را به تساوی بکشاند. در ادامه شاگردان امیر قلعه نویی در گل گهر جلو آمدند و مهم ترین موقعیت آن ها ضربه رضا شاکری بود که به تیر دروازه برخورد. در ادامه تلاش های گل گهری ها نتیجه بخش بود و گادوین منشا در دقیقه ۴+۹۰ از روی نقطه پنالتی دروازه آلومینیوم را باز کرد تا اولین شکست منصوریان روی نیمکت آلومینیوم رقم بخورد. با این نتیجه گل گهر با ۳۸ و آلومینیوم با ۳۷ امتیاز به طور موقت در رده‌های چهارم و پنجم قرار گرفتند.

اعتراض به وقت‌های اضافه

تیم‌های فوتبال صنعت نفت و نساجی در دیداری از هفته بیست‌ و ششم لیگ برتر از ساعت ۲۱ به مصاف هم رفتند. این مسابقه با تساوی یک بر یک به پایان رسید. گل صنعت نفت را محمود مطلق‌زاده در دقیقه ۴۲ با شوتی از پشت محوطه جریمه به ثمر رساند. در وقت‌های تلف شده نیمه اول هم حامد شیری با یک شوت زیبا از روی ضربه آزاد، بازی را به تساوی کشاند. بعد از به ثمر رسیدن این گل داور سوت پایان نیمه اول را زد و بعد از این سوت اعضای تیم صنعت نفت به تصمیم داور اعتراض کردند. آن‌ها اعتقاد داشتند داور زمان زیادی برای وقت‌های تلف شده در نظر گرفته است. صنعت نفت با این نتیجه ۳۳ امتیازی شد و در رده دهم باقی ماند. نساجی هم با ۲۶ امتیاز در رده سیزدهم قرار دارد.

سومین برد متوالی پدیده

تیم‌های فوتبال پدیده و نفت مسجد سلیمان در هفته بیست‌وششم رقابت های لیگ برتر از ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه امام رضا (ع) مقابل هم قرار گرفتند. این مسابقه با گل حسین مهریان با نتیجه یک بر صفر به سود پدیده خاتمه پیدا کرد. این سومین پیروزی متوالی پدیده بود؛ این تیم پیش از این از سد تیم‌های تراکتور و سایپا گذشته بود. شاگردان مهدی رحمتی با این پیروزی ۳۷ امتیازی شدند و موقتاً به جایگاه ششم رسیدند. نفت مسجد سلیمان با هدایت محمود فکری هم ۲۸ امتیازی و در رده دوازدهم باقی ماند.

***
دیدار پرسپولیس با فولاد هم در خانه اهوازی ها با نتیجه بدون گل به تساوی رسید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.