پرسپولیس نمی‌تواند قرارداد سرمربی نونهالانش را ثبت کند

0 96

باشگاه پرسپولیس برای ثبت قرارداد سرمربی تیم نونهالان خود با منعی قانونی مواجه است.

به گزارش پرسپولیس نیوز، باشگاه پرسپولیس دو روز قبل اشپیتیم آرفی، مهاجم اسبق خود را به عنوان سرمربی تیم نونهالان این باشگاه معرفی کرد.

با این وجود ظاهراً با توجه به قانون ممنوعیت جذب بازیکن و مربی خارجی، هیات فوتبال در شرایط فعلی قرارداد این مربی را ثبت نخواهد کرد.

عباس تیموری، دبیر هیات فوتبال تهران درباره بحث ممنوع بودن ثبت قرارداد اشپتیم آرفی به عنوان سرمربی نونهالان پرسپولیس اظهار داشت: مدتی قبل جلسه ای بین هیات رییسه سازمان لیگ با عزیزی خادم و دبیرکل فدراسیون فوتبال برگزار و رییس فدراسیون دستور داد قانون منع جذب بازیکن و مربی خارجی بازنگری شود. تا زمانی که این اتفاق نیفتد و دستورالعمل بازنگری شده به هیات فوتبال ابلاغ نشود، نمی‌توانیم قرارداد آرفی را با پرسپولیس ثبت کنیم.

وی افزود: آرفی سال ها است در ایران زندگی می‌کند و شاید اکنون با قیمت پایینی هم کار کند اما به هر حال یک خارجی است و در قانون آمده جذب هر نوع بازیکن و مربی خارجی در تمام رده های سنی برای باشگاه ها ممنوع است. این قانون اجازه ثبت قانونی قراردادش را نمی‌دهد. البته با توجه به اعلام زمان نقل و انتقالات پیش فصل لیگ برتر و لزوم مشخص شدن تکلیف تیم‌ها به زودی درباره این قانون بازنگری می شود.

دبیر هیات فوتبال تهران درباره اینکه آیا اشپیتیم آرفی پس از اتمام زمان نقل و انتقالات لیگ نونهالان تهران عنوان کرد: نقل و انتقالات تا یک هفته دیگر تمام می شود. البته آرفی به عنوان یک مربی بعد از این تاریخ می‌تواند قراردادش را ثبت کند و هر زمانی می‌تواند برای این کار به هیات فوتبال بیاید.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.