کادرفنی ما هوچی گری نکرداطلاعیه باشگاه پرسپولیس: بازیکن استقلال باید اخراج می شد

0 81

باشگاه پرسپولیس درباره یک صحنه داوری در دربی جام حذفی برابر استقلال بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، باشگاه پرسپولیس درباره خطای ارسلان مطهری روی فرشاد فرجی در دربی جام حذفی اطلاعیه ای صادر کرد. این دیدار با برتری استقلال در ضربات پنالتی به اتمام رسید.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

صحنه خطای مهاجم استقلال روی فرجی را دوباره ببینید. این بار در مقایسه با خطایی که چند سال پیش در دیدار منچستریونایتد و رئال مادرید در لیگ قهرمانان رخ داد و جونیت چاکر، داور اهل ترکیه بدون درنگ به نانی، هافبک تیم انگلیسی کارت قرمز مستقیم داد.

همین صحنه دقیقا در بازی دیشب تکرار شد اما داور بازی در کمال تعجب کارت زرد هم به بازیکن خطاکار نشان نداد. البته به گواه این ویدیو و نظر کارشناسان، بازیکن حریف باید اخراج می‌شد. اتفاقی که اگر رخ می‌داد، تیم استقلال باید از دقیقه ۱۵، ۱۰ نفره به بازی ادامه می‌داد و روند بازی هم طور دیگری رقم می‌خورد.

با این حال، کادر فنی پرسپولیس و در راس آنها یحیی گل‌محمدی، از قضاوت علیرضا فغانی تشکر کرد و بدون “هوچی‌گری” و البته با استناد به نظر چند کارشناس گفت که داور می‌توانست در این صحنه تصمیم بهتری بگیرد.

اما اگر این اشتباه علیه طرف دیگر بازی رقم می‌خورد چه می‌شد؟ هنوز یادمان نرفته برخی‌ که از قضا بارها در این فصل از اشتباهات داوری سود برده‌اند، چطور با رفتار و گفتار خود به دنبال تأثیر روی داوران و تحت فشار قرار دادن آنها به نفع خودشان بوده‌اند.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.