این رفتارها از غلامپور بعید استکارشناس داوری:‌گل پرسپولیس سالم بود

0 28

کارشناس داوری فوتبال ایران به بررسی داوری دربی ۹۵ در نیمه دوم پرداخت.

به گزارش پرسپولیس نیوز ، حسین عسگری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس،‌در مورد عملکرد داور دربی ۹۵ در نیمه دوم اظهار داشت: در نیمه دوم هم شاهد خطاهای متعدد و اعتراضات مکرر که حتی شاهد اعتراضات بد و ناپسند هم بودیم و در انتهای بازی به اوج رسید بودیم نمی‌دانم نیمکت‌نشینان دو تیم به چه دلیلی به داخل زمین هجوم آوردند و خطای واضحی رخ داد و داور هم به درستی آن را اعلام کرد و به درستی هم کارت داد پس چرا پرخاش می‌کند و از بیرون به داخل زمین می‌آیند؟ کجای دنیا این اتفاقات می‌افتد و ما کی می‌خواهیم درست شویم؟!

وی تصریح کرد: مسؤولان بهتر است فیلم بازی را نگاه کنند و برخورد قاطعی با افرادی که جنجال کرده‌اند داشته باشند. باید مثل همه جای دنیا خاطیان محروم شوند.

کارشناس داوری فوتبال ایران افزود: بازی مسأله خاص دیگری نداشت و داور در صحنه‌ها تصمیمات درستی گرفت گل پرسپولیس سالم بود در این صحنه کار خوب ایلدروم که ادامه بازی را اعلام کرد تأثیرگذار بود. گل پرسپولیس هیچ مشکلی نداشت چون زمانی که مغانلو شوت زد آل‌کثیر در آفساید نبود و دفاع استقلال پشت او قرار داشت.

عسگری در مورد برخی خطاهای این بازی گفت:‌ بعضی صحنه‌ها خطا بود مانند صحنه‌ای که ووریا غفوری با دست به صورت ترابی زد و باید کارت می‌گرفت.

وی در مورد اعتراض اعضای تیم استقلال به یک صحنه در محوطه جریمه پرسپولیس و اعتقاد آنها به پنالتی عنوان کرد: در این صحنه توپ به صورت بازیکن پرسپولیس خورد و پنالتی نبود.

کارشناس داوری فوتبال ایران در مورد کارت‌هایی که داور در این بازی به بازیکنان و اعضای دو تیم داد گفت:‌ یک صحنه به وحید امیری به خاطر خطا کارت داد که درست بود. در کل تمام اخطارهای داور درست بود در صحنه‌ای که جنجال شد داور به درستی به اعضای دو تیم کارت داد اما به نظر من یک بازیکن استقلال هم که ذخیره بود و کاور پوشیده بود (سیداحمد موسوی) باید اخراج می‌شد. در کل در آخر بازی اتفاقات خوبی را شاهد نبودیم برای بهزاد غلامپور که سال‌ها فوتبال بازی کرده این حرکات زشت است و از او بعید است.

وی در خصوص توپی که بازیکنان پرسپولیس از روی خط دروازه برگشت دادند اما استقلالی‌ها معتقد به گل بودند عنوان کرد: در این صحنه توپ از خط عبور نکرد و بازیکن پرسپولیس روی خط توپ را برگشت داد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.