بازیکن پرسپولیس خواسته هواداران و جایگاهش را می داندامیری: در آسیا نام ایران هم در میان است

0 34

هافبک تیم پرسپولیس گفت: همه می دانند لیگ قهرمانان از حساسیت بالایی برخوردار است زیرا نه فقط نام پرسپولیس بلکه نام ایران هم در میان است.

به گزارش پرسپولیس نیوز ، وحید امیری درباره میزان امیدواری‌اش برای تکرار موفقیت تیم پرسپولیس در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: همه می دانند این مسابقات از حساسیت بالایی برخوردار است زیرا نه فقط نام پرسپولیس بلکه نام ایران هم در میان است. همه هواداران بدانند مثل سال گذشته از هیچ تلاش و کوششی کم نگذاشته و تمام وجود خود را برای کسب نتایجی در شان نام پرسپولیس و ایران به کار می گیریم.

وی افزود: در سال‌های اخیر شرایطی که در ایران برای پرسپولیس حاکم بوده در آسیا هم وجود داشته است. تمام تیم‌ها تلاش می‌کنند تا در این مسابقات  کمترین امتیاز را مقابل ما بگیرند اما پرسپولیس هستیم و تلاش ‌می‌کنیم بازی باکیفیت همراه با نتیجه را ارائه بدهیم تا با صعود به مرحله بعدی موفقیت های گذشته را تکرار کنیم.

بازیکن پرسپولیس در ادامه گفت و گو با رسانه رسمی این باشگاه درباره اینکه آیا طبق نظر افشین پیروانی وی هم واکسن عشق، تعصب و قهرمانی زده است، توضیح داد: هر بازیکنی پیراهن پرسپولیس را می‌پوشد می داند این تیم چه جایگاهی دارد و خواسته هوادارانش چیست. کار راحتی نداریم و  با شرایط نابرابری که حریفان مقابل ما بازی می‌کنند، کار پرسپولیس خیلی سخت است.

امیری ادامه داد:  با این وجود تمام تمرکز خود را به کار می‌گیریم اسیر مسائل موجود در هند، حواشی و اتفاق‌هایی مثل کرونا نشویم. ان شالله بتوانیم در بازی قدرت خود را به حریفان نشان بدهیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.