باشگاه درباره حضور در دربی تصمیم می‌گیردگل‌محمدی: سازمان لیگ باید زمان دیدار پرسپولیس – سپاهان را تغییر دهد

0 25

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با تمرین نکردن نمی‌توان مسابقه فوتبال انجام داد و فدارسیون فوتبال باید زمان بازی با سپاهان را تغییر دهد.
به گزارش پرسپولیس نیوز ، یحیی گل محمدی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، در خصوص شرایط فعلی پرسپولیس و اینکه سرخپوشان در آستانه بازی با سپاهان به قرنطینه رفته و اجازه تمرین پیدا نکرده‌اند، اظهار داشت: فعلا جواب تست‌های کرونا نیامده و در شرایطی که به ما اجازه تمرین نداده‌اند نمی‌دانم چگونه برای پرسپولیس بازی گذاشته‌اند. هنوز جواب تست اول نیامده و ما باید فردا هم تست دوم را بدهیم تا روز دوشنبه جواب تست‌ها بیاید. در هتل قرنطینه هستیم و با این شرایط تا روز سه شنبه نمی‌توانیم تمرین کنیم.

وی درباره اینکه طبق برنامه باید روز جمعه هفته پیش‌رو (۱۷ اردیبهشت) در چارچوب هفته بیست‌ودوم لیگ برتر با سپاهان بازی کنند، گفت: با این شرایط اصلا نمی‌توان بازی کرد و برنامه هفته بیست و دوم و بازی با سپاهان باید تغییر کند. این شرایط در کجای دنیا وجود دارد که تیمی قبل از یک مسابقه رسمی تمرینات تاکتیکی‌اش را انجام ندهد و ریکاوری هم نکند؟ این چیزها فقط در فوتبال ایران دیده می‌شود. این خواسته زیادی نیست که بین تیم‌ها تبعیض قائل نشوند. سازمان لیگ می‌توانست ابتدا مسابقات معوقه را انجام دهد اما این اتفاق رخ نداد.

سرمربی پرسپولیس در خصوص اظهارات اخیر برخی از مسئولان استقلال که گفته‌اند این تیم در دور رفت با بازی‌های نابرابر در دربی تهران به میدان رفت، تصریح کرد: استقلالی‌ها درخواست دادند که در شرایطی برابر در دربی رفت به میدان بروند و فدراسیون هم این موضوع را قبول کرد اما با توجه به اینکه ما با نساجی و سپاهان بازی کردیم، استقلالی‌ها دیدند که از شرایط مسابقه رسمی دور شده‌اند و به همین دلیل دوباره درخواست دادند که برای آنها بازی بگذارند. اگر یادتان باشد سهیل مهدی مسئول برگزاری مسابقات لیگ در برنامه فوتبال برتر در این مورد صحبت کردند و حتی گفت که نظر پرویز مظلومی هم جلب شده است.

گل‌محمدی در پاسخ به این پرسش که اگر بازی معوقه استقلال برگزار نشود، آیا پرسپولیس در دربی روز ۲۲ اردیبهشت به میدان خواهد رفت، به تسنیم گفت: در این زمینه که در دربی به میدان برویم یا نه باشگاه تصمیم‌گیرنده است اما اعتقاد داریم دو تیم باید در شرایط برابر به مصاف هم بروند و این خواسته غیرمنطقی نیست. این خواسته میلیون‌ها هوادار پرسپولیس و همچنین اعضای این باشگاه بزرگ است که عدالت بین همه تیم‌ها برقرار شود. این اصلا درست نیست که قهرمان لیگ در شرایطی ناعادلانه مشخص شود. اینکه بخواهیم برای یک تیم بازی‌ها را فشرده کنیم و برای تیمی دیگر به اندازه کافی زمان در نظر بگیریم، به هیچ عنوان عادلانه نیست.

وی افزود: از خرداد ماه سال گذشته تا به امروز ما بدون وقفه تمرین کردیم و در بازی‌ها به میدان رفتیم. در  این مدت فقط پرسپولیس استراحت نکرده و تمام استراحت ما نهایت ۳ یا ۴ روز بوده است.  این در حالی است که تیم‌های دیگر دو یا سه هفته هم استراحت کرده‌اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.