«بلان» التماس می کرد بازی تمام شودحلالی: بهترین پرسپولیس یحیی را دیدیم

0 26

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به عملکرد این تیم مقابل الریان قطر در لیگ قهرمانان آسیا، گفت: بهترین پرسپولیس را در چندسال اخیر مقابل تیم قطری دیدیم.

به گزارش پرسپولیس نیوز، اسماعیل حلالی در گفتگو با مهر درباره پیروزی سه بر یک تیم فوتبال پرسپولیس مقابل الریان قطر در هفته دوم رقابت‌های گروه E لیگ قهرمانان ۲۰۲۱ آسیا گفت: به نظرم بهترین بازی پرسپولیس از زمان حضور یحیی گل محمدی در رأس کادر فنی این تیم را دیدیم.

وی ادامه داد: پرسپولیس بدون توجه به شکست یک بر صفر در نیمه اول به رختکن رفت و با آنالیز دقیق و بازی‌خوانی مناسب کادر فنی خود توانست حریفش را دیوانه کند!

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس راجع به عملکرد بازیکنان پرسپولیس تاکید کرد: من فکر می‌کنم بازدهی بازیکنان پرسپولیس در بهترین شرایط ممکن بود. بر شرایط آب و هوایی خیلی خوب غالب شدند. امید عالیشاه و کمال کامیابی نیا با توان بالای خود در خط میانی توانستند تمام جنگ‌ها را به نفع پرسپولیس کنند.

او در خصوص عملکرد الریانی‌ها تاکید کرد: آنها در نیمه دوم هیچ حرفی برای گفتن نداشتند. لوران بلان با آن همه بزرگی اسمش که در اروپا و فوتبال جهان نام آشناست به فکر سوت پایان بازی بود. به نظرم او التماس می‌کرد بازی با همین سه گلی که الریان خورد به پایان برسد.

حلالی درباره گلزنی شهریار مغانلو نیز صحبت کرد و گفت: از ابتدا هم مشخص بود جاه طلبی و بازی محکم او برای خود و تیمش مثمر ثمر خواهد شد. او به خوبی خودش را در موقعیت گل قرار می‌دهد و شک ندارم باز هم خواهد درخشید. عیسی آل کثیر نیز رفته رفته به شرایط ایده آل سابق خود بر می‌گردد و دیگر دغدغه‌ای برای گلزنی وجود ندارد.

حلالی درباره دلایل موفقیت پرسپولیس در رقابت‌های بین‌المللی تصریح کرد: من فکر می‌کنم در ۶ ماهه اخیر کمترین حاشیه را از سوی پرسپولیس شاهد بوده‌ایم. تیمی که هیچ مشکلی با مدیرعامل خود ندارد و بازیکنان می‌دانند که مسئولان باشگاه به فکر آنها هستند تمرکز خود را برای بردن می‌گذارد و ترسی هم از این بابت ندارد.

کارشناس فوتبال ایران افزود: پرسپولیس باید گام به گام پیش برود و اگر وارد حاشیه نشود قطعاً بار دیگر به فینال لیگ قهرمانان آسیا می‌رسد.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.