به فدراسیون فوتبال نمی‌روم چون نه تماس گرفته و نه ابلاغ زده‌اندسرپرست کمیته آموزش: به عزیزی خادم گفتم من هم تو را نمی‌شناسم!

0 41

جلال چراغپور به‌ عنوان سرپرست کمیته آموزش از سوی فدراسیون فوتبال معرفی شده است اما به گفته خودش تاکنون به فدراسیون نرفته‌ چرا که نه ابلاغی زده و نه تماسی گرفته‌اند.
به گزارش پرسپولیس نیوز، جلال چراغپور درباره اینکه آیا پس از انتخابش به‌عنوان سرپرست کمیته آموزش، فعالیتی در فدراسیون فوتبال داشته یا خیر به تسنیم گفت: با آقای عزیزی‌ خادم یک دقیقه و ۴۵ ثانیه صحبت کردم و چند کلمه بیشتر هم نشد. اول که کنجکاو بود بداند من بچه گیلان هستم یا تهران! گفتم بچه تهرانم ولی بعد از بازنشستگی به خاطر آب و هوا به گیلان آمدم. بعد هم گفتند شما را نمی‌شناسم ولی اسم‌تان را همه جا به نیکی یاد می‌کنند. به او گفتم من هم شما را نمی‌شناسم! ما فوتبالی هستیم و اگر یک ضربه بخوریم، باید یکی بزنیم. (با خنده)

وی افزود: عزیزی خادم گفت به ما در کمیته آموزش کمک می‌کنید که من هم قبول کردم. تلفن قطع شد و بعد از ۱۵ روز دیدم همه زنگ می‌زنند و تبریک می‌گویند. سپس متوجه شدم روابط عمومی فدراسیون فوتبال اعلام کرده که چراغپور سرپرست کمیته آموزش شده است. بعد از آن صحبت کردم و گفتم در مورد سرپرستی با من صحبتی نشده است، چون سرپرستی اصلاً امنیت شغلی ندارد و نمی‌شود برنامه‌ریزی کرد. یک روز می‌آیند و می‌گویند برای این پست مسئولی انتخاب شده و شما بروید. با این حال تا امروز نه تماسی داشته و نه صحبتی کرده‌اند، ولی در تلویزیون دیدم عزیزی خادم اسم مرا آورد و دوباره حرف‌هایی زد.

چراغپور تاکید کرد: ابلاغی هم به نیما نکیسا به عنوان سرپرست دپارتمان آموزش داده‌اند. او هم صحبت‌هایی در فدراسیون فوتبال کرده بود که می‌خواهم محتوای آموزش بزرگسالان، پایه و … را تغییر دهم. اینها اصلاً شرح وظایف دپارتمان نیست و برای کمیته آموزش است. خیلی از این حرف‌ها تعجب کردم. شرح وظایفی که برای دپارتمان از طریق روابط عمومی فدراسیون فوتبال منتشر شده اصلاً شرح وظایف این دپارتمان نیست. شاید اساسنامه را تغییر داده یا دپارتمان را با کمیته آموزش ادغام کرده‌اند!

کارشناس فوتبال ایران یادآور شد: تا امروز به فدراسیون نرفته‌ام، چون دلیلی ندارد بروم. ابلاغی هم برایم نیامده است،‌ حداقل باید ابلاغ سرپرستی ما را روی سایت می‌گذاشتند یا به برای‌مان ارسال می‌کردند.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.