جریمه پرسپولیس برای چیست؟شکوری: مهمانان تیم‌های میزبان از ما بیشتر بودند

0 28

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارد برای گرفتن میزبانی باید زیرساخت ها را اصلاح کنیم و نباید تمام مشکلات را به گردن نهادهای خارجی بیندازیم.

به گزارش پرسپولیس نیوز، ابراهیم شکوری بعد از پیروزی این تیم برابر نفت مسجد سلیمان اظهار کرد: خدارا شکر توانستیم آخرین بازی سال را با پیروزی پشت سر بگذاریم و به صدر نشینی ادامه دهیم. از همه هواداران، بازیکنان و کادر فنی تشکر می‌کنم که سال پر فشاری را پشت سر گذاشته‌اند. سال پر فشار و سختی برای تیم ما بود، با وجود مشکلاتی مثل پرونده برانکو و بودیمیر تیم ما توانست در انتهای سال هم در صدر جدول باقی بماند.

وی ادامه داد: امیدواریم در سال جدید هم بتوانیم با همین قدرت ادامه دهیم. امروز تولد یحیی گل محمدی است و فکر می کنم با این برد بچه ها توانستند کادوی خوبی به او بدهند. از همه دوستانی که تلاش کردند این دوره سخت کرونایی را پشت سر بگذاریم تشکر می کنم، امیدواریم در سال جدید با تیم خوبی که داریم بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم. تیم ما در چهار جام مدعی است و امیدواریم سریع تر تاریخ سوپرجام مشخص شود. همچنین جام حذفی، لیگ و جام باشگاه‌های آسیا را پیش رو داریم.

او درباره بحث میزبانی باشگاه های ایرانی گفت: با توجه به اینکه من قبلا در فدراسیون فوتبال هم مسئولیت داشتم باید بگویم اگر می خواهیم همچنان در آسیا آقایی کنیم باید به سمت درست کردن زیر ساخت ها برویم. فکر می‌کنم اگر بخواهیم همه تقصیرها را به گردن نهاد های خارجی بیندازیم فرار رو به جلو است و باید زیرساخت ها را درست کنیم. کشورهایی مثل هند، میانمار و تایلند و کشور های درجه دو و سه آسیا در بخش فنی و تجهیزات به سرعت در حال پیشرفت هستند. باید به سمتی برویم که بهانه به رقبا و نهاد های ناظر ندهیم تا میزبانی ها را کسب کنیم اما با همه این مسائل فکر می‌کنم ما می توانستیم میزبان باشیم خیلی از کشورها آرزوی داشتن ورزشگاهی مثل آزادی را دارند. زیرساخت ها و امکاناتی که ما اعلام کرده بودیم می توانست کمک کند که میزبانی را بگیریم اما باتوجه به شرایط سخت تحریمی و حق پخش تلویزیونی که مطالبه خود باشگاه پرسپولیس هم هست و تبلیغات محیطی باعث شد که نتوانیم میزبانی را بگیریم. امیدوارم در سال های آینده قوی تر شویم تا میزبانی را بگیریم.

شکوری درباره تبلیغات محیطی گفت: چندین بار صحبت کردیم و نامه زدیم اما جوابی که چند ماه پیش به ما دادند این بود که با توجه به اینکه ما چهار دوره قهرمان لیگ شدیم و پرهوادارترین تیم ایران هستیم و بازی های ما بیننده زیادی دارد، حدود هفت یا هشت میلیارد بدهی داشتیم. بدهی هایی مثل پنج میلیون تومانی که جریمه شدیم به خاطر cip که اصلا نمی دانیم برای چیست. سازمان لیگ پروتکلی را تهیه کرده که تیم میزبان می تواند با شش کارت وارد شود و ماهم شش کار را می آوریم و برای ما جای سوال است که چطور پنج میلیون جریمه شدیم. حتما این مسئله را بررسی می کنیم و به سازمان لیگ شکایت می‌کنیم. تیم پرسپولیس با توجه به اینکه میزبان است می توانیم شش نفر را به ورزشگاه بیاوریم و خود ما هم با کارت وارد می شویم. ما مستنداتی داریم که در بازی هایی که ما میزبان بودیم تیم های میهمان نفرات زیادی را در قسمت cip داشته اند.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.