خان‌محمدی: مدیرعامل استقلال با مصاحبه علیه پرسپولیس می‌خواهد هواداران را راضی نگه دارد

0 89

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مدیرعامل استقلال با حرف زدن علیه پرسپولیس، می خواهد هواداران تیم خودش را راضی نگه دارد.


به گزارش پرسپولیس نیوز ، حسن خان‌محمدی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، درباره اظهارات اخیر احمد مددی  مدیرعامل باشگاه استقلال و اینکه وی با تکرار حرف‌هایش به تازگی مجری صدا و سیما را به طرفداری از پرسپولیس متهم می‌کند، اظهار داشت: وقتی یک تیم چندین سال موفق نباشد، از جوانب مختلف به آن فشار می‌آید. در این حالت طبیعی است مدیرعامل‌ آن باشگاه هم چنین صحبت‌هایی را مطرح کند. پرسپولیس برخلاف استقلال در این سال‌ها موفق بوده و به همین دلیل اکنون مدیرعامل‌ استقلال مطالبی مطرح می‌کند تا هواداران را راضی نگه دارد.

وی افزود: برخی با مطرح کردن مسائلی در سطح فضای مجازی مثل اینکه وزیر پشت پرسپولیس است، می‌خواهند ضعف خود را پوشش بدهند. موفقیت پرسپولیس سبب شده به رقیبانش فشار بیاید و البته هواداران تیم‌های دیگر می‌گویند چگونه پرسپولیس در لیگ برتر و آسیا موفق است اما ما نیستیم. همه این موارد به مدیر یک باشگاه فشار می‌آورد و وی راه دیگری هم ندارد. باید با جنجال و مطرح کردن برخی مسائل کارهایی که خودش انجام نداده را گردن دیگران بیندازد.

پیشکسوت تیم پرسپولیس اضافه کرد: این افراد نتوانستند مسئولیت خودشان را به بهترین شکل انجام بدهند و برای سرگرمی هواداران حرفی‌ می‌زند تا طرفدار استقلال هم بگوید حق با مدیرعامل باشگاه است، اما این کارها قدیمی شده. شاید دوره‌ای برخی‌ با این حرف‌ها فریب می‌خوردند، اما اکنون باید کار جدیدتری انجام داد.

خان‌محمدی با اشاره به وضعیت پرسپولیس خاطرنشان کرد: پرسپولیس از همه لحاظ پوشش پیدا کرده و رفتار همه در این تیم عالی است، پرسپولیس هم مثل تمام تیم‌های دیگر مشکلات مالی زیادی دارد که نمی‌توان آن را کتمان کرد، اما ندیده‌ام سمیعی علیه باشگاه‌های دیگر صحبت کند.

وی درباره اینکه با توجه به مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس به نظر می‌رسد بحث حمایت شدن این باشگاه توسط افراد خاص کم‌رنگ شود، توضیح داد: چند روز قبل بازیکنان و کادر فنی با انتشار یک استوری مشترک خواستار دریافت پول‌شان شدند. آن هم در شرایطی که مبلغ قرارداد آنها کمتر از تیم‌های دیگر است. پرسپولیس هم مشکلات زیادی دارد، اما با همه آنها می‌جنگد، اکنون صدرنشین لیگ برتر است و در لیگ قهرمانان و جام حذفی هم نتیجه گرفته است.

پیشکسوت تیم پرسپولیس اضافه کرد: متأسفانه افرادی وارد مدیریت ورزش کشورمان شده‌اند که جایگاه‌شان اینجا نیست. افرادی که باید در این جایگاه قرار بگیرند سر جای خودشان نیستند و افراد دیگر با ورودشان چنین مشکلاتی را ایجاد کرده‌اند. شرایط به شکلی شده که در فوتبال ما کارها ضابطه‌ای انجام نمی‌شود بلکه رابطه‌ای است. در چنین حالتی نمی‌توان کاری انجام داد.

خان‌محمدی درباره لزوم برخورد فدراسیون فوتبال با این گونه صحبت‌ها گفت: اگر فدراسیون فوتبال هم اگر بخواهد ورود کند جای دیگری گیر است و از جای دیگری به آن فشار می‌آورند. تا زمانی که تمام کارهایمان رابطه‌ای باشد باید شاهد این رفتارها باشیم. فلان فرد می‌گوید یک نفر که لیاقت یک جایگاه را ندارد باید در آن فعالیت کند و کاری هم نمی‌توان انجام داد. تا زمانی که این چرخه وجود دارد، چنین مسائلی هم هست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.