داداش‌زاده: پیروانی نباید جواب هر کسی را بدهد

0 31

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است کادر فنی پرسپولیس باید خیلی مواظب باشد و از حواشی دوری کند.
به گزارش پرسپولیس نیوز، بهزاد داداش‌زاده درباره دیدار پرسپولیس و شاهین بندر عامری به تسنیم گفت: شاید برخی تیم‌ها از نظر هواداران چندان قدر و مهم نباشند اما پرسپولیس در همه دیدار‌هایش با جدیت کار می‌کند چون به دنبال نتیجه خوب است.

وی در رابطه با این که لیگ به مراحل حساسی رسیده و سازمان لیگ باید تمهیدات ویژه‌ای در نظر بگیرد، گفت: از کمیته داوران تقاضا دارم با توجه به حساسیت بازی‌ها نظارت خاص بر داوری داشته باشند تا از حواشی احتمالی کاسته شود. امیدوارم به خاطر این مسائل حاشیه ای مردم از فوتبال دلسرد نشوند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس عنوان کرد: مدتی است همه اتفاقات اخیر به نام عزیزی خادم زده می ‌شود در حالی که او تازه روی کار آمده و این مشکلات و مصائب از پیش وجود داشته است. متاسفانه مسمومیت‌ها در فدراسیون ریشه دوانده که امیدوارم گریبانگیر تیم‌های پر طرفدار نشود.

داداش‌زاده ادامه داد: کادر فنی پرسپولیس باید خیلی مواظب باشد و از حواشی دوری کند. اتفاقات مشکوکی در حال رخ دادن است که به ضرر سرخ‌پوشان به اتمام خواهد رسید. افشین پیروانی نباید جواب هر کسی را بدهد او هم مثل یحیی گل‌محمدی باید کار خود را در مستطیل سبز نشان دهد.

وی تاکید کرد: دست پرسپولیس نسبت به سال‌های گذشته بازتر است. این تیم اگر می‌خواهد قهرمان لیگ شود باید همه بازی هایش را ببرد. امیدوارم کادر فنی برای این راه پر پیچ و خم مثل همیشه برنامه‌ریزی خوبی داشته باشند.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.