دوست داشتگ دوربین شب های فوتبالی و فوتبال برتر نبود!گل‌محمدی: مطهری باید اخراج می شد

0 77

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:دوست داشتم دوربین از طرف فوتبال برتر و شبهای فوتبالی نبود تا راحت صحبت می‌کردیم.به گزارش پرسپولیس نیوز،یحیی گل‌محمدی بعد از دیدار مقابل استقلال در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی، اظهار داشت: دوست داشتم دوربین از طرف فوتبال برتر و شبهای فوتبالی نبود تا راحت صحبت می‌کردیم. وجود مجریان رنگی و تحمل آنها برای ما سخت است. اگر صحبت نکنم، خیلی ها تمرکز کرده اند که کار را برای ما مشکل کنند و از جاهای مختلف فشار بیاورند که چرا صحبت نکردیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: از همه چیز خبر دارید، دوست داشتیم دوست خوبمان دانیال هم اینجا بود تا کنفرانس را مدیریت می‌کرد اما نیروهایی هست که این مشکلات را به وجود می آورد.

گل محمدی درباره بازی امشب مقابل استقلال خاطرنشان کرد: بازی متعادلی بود، هم تیم ما و هم حریف محتاطانه بازی کردند، موقعیت زیادی روی دروازه‌ها نبود و در نهایت پنالتی تیم صعودکننده را تعیین کرد. هر تیمی تمرکز بیشتری داشته باشد و بتواند پنالتی بیشتری گل کند برنده می‌شود که استقلال این کار را بهتر انجام داد.

وی افزود: ما مسیر سختی پشت سر گذاشتیم، ۱۴ ماه تمرین داریم و مسابقه می دهیم در حالی که در اروپا هم لیگ و هم یورو تمام شده است اما ما هنوز ادامه می‌دهیم و وارد ماه پانزدهم می شویم. این اتفاق برای تیم ها مخصوصا ما که مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را پیش رو داشتیم سخت بود اما من از تک تک بچه ها تشکر می کنم که به خاطر این همه انگیزه تیم را اینجا رساندند. در لیگ شانس اول قهرمانی هستیم، سه بازی پیش رو داریم که باید تمرکزمان روی لیگ باشد تا قهرمان شویم.

وی در خصوص داوری بازی دربی یادآور شد: در مجموع عالی بود و تیم داوری خوب قضاوت کرد. صحنه‌ای دقیقه ۱۳ یا ۱۴ بازی بود که مطهری باید بدون شک اخراج می‌شد. در مجموع تیم فغانی خوب قضاوت کرد اما نظر کارشناسان را دیدم که اعتقاد داشتند مطهری باید اخراج می‌شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.