رافت: اسکوچیچ با ترکیب اصلی پرسپولیس می‌توانست بحرین و عراق را شکست دهد

0 20

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است که ترکیب پرسپولیس برای تیم ملی موثر است و بهتر بود اسکوچیچ به خود زحمت ندهد و از گلر تا فوروارد را از سرخپوشان انتخاب کند.
به گزارش پرسپولیس نیوز، پایان رافت درباره بازی پرسپولیس و ذوب آهن به میزان گفت: نیمه اول دو تیم سعی داشتند بیشتر یکدیگر را ارزیابی کنند، اما پرسپولیس روی یک اشتباه فردی گل خورد. سرخپوشان در نیمه دوم فوق العاده بودند و سرعت انتقال توپ آنها مثال زدنی بود. تعویض‌های یحیی خیلی خوب جواب دادند و هر دو نفر گل زدند. معتقدم گل عبدی آفساید نبود.

مهاجم اسبق سرخپوشان درباره عملکرد مهدی عبدی در این روز‌ها گفت: عبدی بازیکن تاثیرگذاری بوده است. بیشتر توپ‌ها در خط حمله به او ختم می‌شوند. او با انرژی جوانی و قدرت دریبلینگ بالا آینده درخشانی دارد. او باید در مسائل روحی روانی و فنی بیشترین تلاش را از خود نشان دهد تا انشالله همیشه برای پرسپولیس تاثیرگذار باشد.

وی درباره غیبت چند بازیکن پرسپولیس و تاثیر آنها در بازی مقابل ذوب‌آهن تصریح کرد: پرسپولیس بازیکنانی با قابلیت بازی در چند پست دارد. کمال کامیابی‌نیا به خوبی در دفاع آخر بازی کرد و حتی احمد نوراللهی هم این قابلیت را دارد. امیری در دفاع چپ می‌درخشد و پهلوان و شیری هم قابلیت بازی در این پست را دارند. شکست دادن پرسپولیس در ایران و آسیا بسیار سخت شده است.

پیشکسوت پرسپولیس در رابطه با حواشی پیش از بازی در اصفهان گفت: زمان ما هم از این جنجال‌ها و حواشی زیاد بود. پیروانی و گل محمدی این شرایط را به خوبی می‌شناسند و می‌توانند به آرامش بازیکنان کمک کنند. دیدیم که این جو نتوانست بر عملکرد سرخپوشان اثر بگذارد.

وی در خصوص فهرست تیم ملی و نفراتی که جای آنها خالی است عنوان کرد: به نظرم بهتر بود اسکوچیچ به خود زحمت ندهد و از گلر تا فوروارد را از پرسپولیس انتخاب کند. او با این کار ضرر نمی‌کرد و می‌توانست بحرین و عراق را شکست دهد. تیم فعلی پرسپولیس بسیار پخته و کامل شده و به یک وحدت تاکتیکی رسیده است.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.