سلطانی‌فر: اختلاف سلیقه‌های مدیریتی دلیل استعفای اعضای هیات مدیره استقلال بود

0 25

وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد برخی اختلاف سلیقه‌های مدیریتی باعث شد سه نفر از اعضای محترم هیات مدیره اقدام به استعفا کنند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، استقلال طی روزهای گذشته در بحث مدیریتی چالش های زیادی را تجربه کرده است. از مدت ها قبل بحث اختلاف اعضای هیات مدیره با احمد مددی مدیرعامل باشگاه بر سر مسائل مختلف شنیده می شد اما بعد از دستگیری اسماعیل خلیل زاده رییس هیات مدیره به خاطر مسائل اقتصادی و شخصی اش حالا اختلافات در راس استقلال به یک چالش بزرگ تبدیل شده است.

حدود ۱۰ روز پیش بود که اعضای هیات مدیره استقلال در جلسه خود مصوب کردند که ناصر فریادشیران از ریاست آکادمی باشگاه عزل شود . هیات مدیره این تصمیم را به خاطر برخی اقدامات عجیب تیم های پایه در دوران مدیریت فریادشیران اتخاذ کردند اما مددی مدیرعامل باشگاه زیر بار این موضوع نرفت و با اینکه برکناری فریادشیران در هیات مدیره مصوب شده بود، مددی او را برکنار نکرد.

همین مساله سرآغاز اختلافات بزرگ در راس باشگاه استقلال بود. حالا هیات مدیره و مدیرعامل مدت زیادی است با هم سر یک میز ننشسته اند و کار به جایی رسیده که ۳ عضو هیات مدیره از سمت شان استعفا کرده اند. با توجه به دستگیری خلیل زاده، حالا باشگاه استقلال فقط ۳ عضو هیات مدیره به همراه یک مدیرعامل دارد. حجت نظری، حمیدرضا آصفی و مهدی عبدیان ۳ عضو هیات مدیره استقلال هستند که نسبت به شرایط ناراضی اند و به همین خاطر از سمت شان استعفا کرده اند تا وزیر ورزش در این خصوص تصمیم گیری کند. ظاهرا این ۳ عضو هیات مدیره استقلال اعلام کرده اند که دیگر حاضر نیستند با حضور احمد مددی به فعالیت شان ادامه بدهند.

مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش پس از ورود به جزیره کیش برای دیدار با اعضای تیم ملی فوتبال ایران درباره استعفای دسته جمعی اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال اظهار داشت: برخی اختلاف سلیقه‌های مدیریتی باعث شد سه نفر از اعضای محترم هیات مدیره اقدام به استعفا کنند اما استعفای‌شان را قبول نکردیم. قرار گذاشتیم ظرف یکی دو روز آینده جلسه هماهنگی گذاشته و مشکلات را بررسی کنیم.

وی افزود: ان شاءالله این مشکلات حل می‌شود. هر دو باشگاه بزرگ ما یعنی استقلال و پرسپولیس شرایط خوبی داشته و در لیگ داخلی، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا شانس دارند تا بتوانند موقعیت‌های خوبی کسب کنند.

وزیر ورزش و جوانان در گفت و گو با واحد مرکزی خبر عنوان کرد: به همین دلیل نیاز به آرامش، هماهنگی و ثبات داریم و تلاش می‌کنیم با برگزاری جلسات و بررسی این مسائل و موارد مختلفی که مطرح شده هماهنگی و همدلی لازم را در کادر مدیریتی باشگاه‌ها ایجاد کنیم.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.