شکوری: حمله کنندگان به اتوبوس پرسپولیس نوجوان نبودند

0 93

معاون باشگاه پرسپولیس گفت: طبق مستندات موجود افراد ۲۵ و ۳۵ ساله به اتوبوس پرسپولیس حمله کردند و آنها نوجوان نبودند.
به گزارش پرسپولیسس نیوز، سهیل مهدی،‌ رییس کمیته برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران صبح امروز درباره پرونده پرتاب نارنجک به اتوبوس پرسپولیس در اصفهان عنوان کرد: این اتفاق خارج از فضای ورزشگاه رخ داد، پلیس و یگان امداد، پیگیری را انجام دادند و مشخص شد که متاسفانه دو نوجوان کمتر از ۱۸ سال نارنجک های دستی را پرتاب کرده بودند که در اختیار رکن قضایی منطقه قرار گرفتند و این پرونده مسیر قضایی خود را از دادگاه عمومی دنبال می‌کند.

حالا ابراهیم شکوری درباره صحبت های سهیل مهدی درباره عاملان پرتاب نارنجک به سمت اتوبوس پرسپولیس قبل از بازی با ذوب آهن کفته : پیرو اظهارات غیر کارشناسانه و غیرمسئولانه برخی عزیزان و نفرات درباره حمله به اتوبوس تیم پرسپولیس می خواستم توضیحاتی را به هواداران بدهیم.

وی افزود: درباره اینکه این نفرات نوجوان بودند طبق مستندات بسیاری که داریم و به کمیته انضباطی و کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال ارسال شده این افراد که به اتوبوس حامل اعضای تیم پرسپولیس حمله کردند، یک نفرشان ۲۵ سال داشته و دیگری ۳۵ سال. براساس اظهاراتی هم که خودشان داشته اند، در سلامت کامل روحی، روانی و جسمانی بوده اند‌.

معاون باشگاه پرسپولیس در گفت و گو با رسانه رسمی این باشگاه تصریح کرد: طبق مستندات موجود این حمله یک برنامه از پیش تعیین شده بوده است‌. درخواست ما این است هرچه سریع تر به این پرونده رسیدگی شود.

شکوری ادامه داد: درخواست ویژه ما از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ این است که درخصوص این پرونده خاص فقط افرادی اظهار نظر کنند که ذی صلاح هستند و طبق مدارک و مستندات موجود صحبت کنند. امیدواریم هرچه سریع تر این رای صادر شود. با توجه به اینکه پرسپولیس یک باشگاه پرهوادار در سطح دنیا و آسیا است، قطعا اخبارش رصد می شود و امیدواریم رای به شکلی باشد که مشکلی برای میزبانی های ما در سطح بین المللی ایجاد نکند.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.