عزیزی خادم: مقابل عراق به دور از غرور بازی می‌کنیم

0 12

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: بازی با بحرین تمام شده و تمام تمرکز تیم ملی بر روی دو بازی بعدی و بخصوص مسابقه با تیم عراق است که به دور از غرور می‌خواهیم شادی را به منازل ایرانی‌ها ببریم.

به گزارش پرسپولیس نیوز، شهاب عزیزی خادم در مورد پیروزی ۳ بر صفر تیم ملی کشورمان مقابل بحرین اظهار داشت: خدا را سپاسگزاریم که دیروز مورد لطف الهی قرار گرفتیم. تیم ملی ایران با طلسم شکنی یک برد تاریخی به دست آورد تا هم مردم را خوشحال کنیم و هم تیم ملی در کورس صعود به مرحله بعد باقی بماند. تیم ملی اکنون یکدست، یک رنگ و یک دل است و تمامی کادر فدراسیون فوتبال و همه افرادی که در منامه حضور دارند تشنه و شیفته خوشحالی مردم هستند. آنچه اکنون در فدراسیون فوتبال وجود دارد تشنگی و شیفتگی برای رضایت افکار عمومی و خوشحالی مردم است و این تنها چیزی است که تعریف شده است.

وی افزود: قبلا هم گفته بودم که خوشحالی مردم مقابل مسائل مالی ناچیز است و شادی مردم عزیز بهترین پاداش است. البته به ملی پوشان پاداش هم پرداخت کرده‌ایم و با وزیر محترم ورزش هم هماهنگ شده است تا وزیر ورزش هم اوایل هفته آینده پاداش جداگانه‌ای به ملی پوشان بدهد که اوایل هفته آینده به حساب ملی پوشان واریز خواهد شد.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه دو بازی با کامبوج و عراق چگونه خواهد بود، به شبکه سه سیما گفت: بازی با بحرین تمام شده و تمام تمرکز تیم ملی بر روی دو بازی بعدی و بخصوص مسابقه با تیم عراق است. سال‌هاست تیم ملی نتوانسته تیم عراق را شکست بدهد و اکنون تیم ملی به دور از غرور و با انسجام و تصمیم واحد می‌خواهد در آخرین مسابقه مقابل عراق هم شادی را به منزل تمام ایرانیان بیاورد.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.