فرکی با تایید مذاکره برای سرپرستی تیم ملی:در حال تصمیم‌گیری بودم که خورشیدی انتخاب شد

0 28

در حالی که انتصاب مجتبی خورشیدی به عنوان سرپرست تیم ملی انتقادات زیادی را به همراه داشته، بازیکن و مربی سابق تیم ملی فوتبال ایران تاکید کرد با او برای سرپرستی تیم ملی مذاکره شده و در حال تصمیم‌گیری بوده است.

به گزارش پرسپولیس نیوز، انتخاب مجتبی خورشیدی به عنوان سرپرست تیم ملی فوتبال ایران با انتقادات گسترده‌ای در جامعه فوتبال همراه بوده و شایعات زیادی را برنگیخته است. با این حال شهاب‌الدین عزیزی خادم در توجیه این انتخاب، مدعی شده که با چندین چهره فوتبالی برای این سمت مذاکره شده و آن‌ها حاضر به قبول سرپرست تیم ملی نشده‌اند و در نهایت مجتبی خورشیدی برای این سمت انتخاب شده است.

حسین فرکی، مربی باسابقه فوتبال که تجربه‌ی بازیگری و مربیگری و حتی در مقطعی سرپرستی در تیم ملی را هم در کارنامه دارد، در گفت‌وگو با ایسنا تایید کرد که با او برای سرپرستی تیم ملی مذاکره شده است. اما به نظر فرکی در حال تصمیم‌گیری بوده که فدراسیون فوتبال مجتبی خورشیدی را برای این سمت برگزیده است.

حسین فرکی گفت: شخصا به صورت مستقیم با آقای عزیزی خادم صحبتی نداشته‌ام. با یکی از نزدیکان ایشان و یکی از اعضای کادرفنی تیم ملی در ارتباط با موضوع سرپرستی این تیم صحبت‌هایی داشتیم و مذاکرات هم جدی بود.

وی ادامه داد: من در حال تصمیم‌گیری برای این موضوع بودم و دوست داشتم برای تیم ملی کاری انجام دهم و در خدمت این تیم باشم.  اما اکنون سرپرست تیم ملی انتخاب شده است و این موضوع منتفی است.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.