مذاکره دایی با اورتون انگلیس پس از اتمام پاندمی کرونا

0 41

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران در گفتگو با روزنامه کیکر از گفت‌وگوی مستقیم و نهایی با باشگاه اورتون انگلیس پس از اتمام پاندمی کرونا خبر داد.

به گزارش پرسپولیس نیوز،‌ علی دایی در مصاحبه با روزنامه کیکر درباره احتمال شکسته شدن رکورد بهترین گلزن ملی توسط کریستیانو رونالدو پرتغالی اظهار داشت:«هیچکس شایسته‌تر از رونالدو برای رسیدن به رکوردم نیست. او بدون شک بهترین فوتبالیست همه دوران هاست و معتقدم این رکورد، نتیجه کار و تلاش سخت او در طی این همه سال است. رکورد بهترین گلزن بازی های ملی بهترین پاداش برای مرارت ها و سختی های رونالدو در فوتبال خواهد بود.»

علی دایی که ساله حضور در تیم‌های هرتابرلین، آرمینا بیلفلد و بایرن مونیخ را در کارنامه دارد در زمان حضورش در بوندسلیگا همچین گفت:« در آلمان بازیکن فوتبال بودم و در این کشور زندگی هم کرده ام. به عنوان یک جوان، هر روز چیزهای جدید یاد می گرفتم و کنجکاو به کشف چیزهای جدید بودم.»

دایی همینطور می‌گوید که گفت‌وگوهای مستقیم و نهایی او با باشگاه اورتون انگلیس پس از اتمام پاندمی کرونا صورت خواهد گرفت. او تجربه مربیگری در تیم های مختلف ایران را دارد و معتقد است شاید تجربه بعدی اش در اورتون باشد.

مصاحبه کامل دایی با نشریه کیکر قرار است که روز دوشنبه به صورت کامل منتشر شود.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.