مستندات حضور غیر قانونی بازیکن پدیده مقابل پرسپولیس نتیجه بازی ۳ بر صفر می‌شود؟

0 12

مستنداتی که باشگاه پرسپولیس مدعی است نشان از حضور غیر قانونی یک بازیکن پدیده در بازی روز گذشته دارد ارائه شده است.

به گزارش پرسپولیس نیوز،  روز گذشته و بعد از سوت پایان دیدار پرسپولیس – پدیده بود که ابراهیم شکوری، معاون باشگاه پرسپولیس مدعی حضور یک بازیکن غیر مجاز در ترکیب تیم مشهدی شد و اعلام کرد با مدارک و مستنداتی که در اختیار این باشگاه است قصد دارند از پدیده شکایت و نتیجه را ۳ بر صفر به سود خودشان تغییر دهند.

ایلنا در این باره مستنداتی ارائه کرده کهحکایت از آن دارد باشگاه ۹۰ ارومیه، باشگاه قبلی محمدرضا فلاحیان، بازیکن پدیده از این بازیکن به فدراسیون فوتبال شکایت کرده و مدعی شده امضاهایی که پای برگه فسخ ارائه شده از سوی این بازیکن وجود داشته با امضاهای اصلی مطابقت ندارد و به همین دلیل فسخ این بازیکن غیر قانونی بوده است.

photo_۲۰۲۱-۰۴-۰۴_۱۴-۴۶-۰۶

در ادامه منصور قنبرزاده، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال هم با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ خواستار رسیدگی به این موضوع و بررسی اصالت امضاهای ارائه شده پای فسخ قرار داد این بازیکن شده است و بدین ترتیب این پرونده در حال پیگیری و رسیدگی است.

photo_۲۰۲۱-۰۴-۰۴_۱۴-۴۶-۰۷

حالا باشگاه پرسپولیس قرار است با ارائه این مستندات و سایر مستنداتی که در اختیار دارد پرونده این بازیکن و حضورش در دیدار با پرسپولیس در هفته نوزدهم را پیگیری کرده و به مراجع قانونی منتقل کند و در صورتی که به نتیجه برسد جریان بازی را تغییر داده و نتیجه را ۳ بر صفر به سود خود تغییر دهد.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.