مغانلو امیدوار به طلسم شکنی در لیگ برتر

0 37

مهاجم موفق پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، امیدوار است طلسم خود در گلزنی در لیگ برتر با پیراهن این تیم را نیز بشکند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، شهریار مغانلو که در نقل و انتقالات زمستانی به این تیم پیوست، طی دیدارهایی که در جام حذفی و لیگ برتر پشت سر گذاشت نتوانست موفق به ثبت گل شود و اکنون امیدوار است این طلسم را در جدال امشب مقابل سپاهان بشکند.

مغانلو که بعد از ناکامی در گلزنی در لیگ برتر به شدت تحت فشار قرار داشت، توانست در لیگ قهرمانان آسیا به عنوان یک مهره هجومی موفق در ترکیب این تیم ظاهر شود و اکنون نیز علیرغم شانس کمی که برای آقای گلی با توجه به ۹ گله شدن مایکل اولونگا دارد، با ۴ گل زده در کورس با این مهاجم قرار دارد.

با این حال او در بازگشت به لیگ برتر با پرسپولیس امیدوار است این موفقیت را در دیدار امشب مقابل سپاهان نیز تکرار کرده و اولین گل خود در لیگ برتر را با پیراهن سرخپوشان در نقش جهان ثبت کند. او امروز در خط حمله پرسپولیس امیدوار است با حمایت و موقعیت سازی مناسبی از سوی پهلوان و ترابی مواجه شود و بتواند با عبور از خط دفاعی سپاهان و پیام نیازمند، در گلزنی موفق شود.

باید دید این اجازه از سوی مدافعان سپاهان که در این ۱۹ بار دروازه‌شان باز شده، در اختیار شهریار مغانلو قرار خواهد گرفت و این مهاجم قادر خواهد بود این طلسم را بشکند یا خیر.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.