مقصر اتفاقات اخیر مسئولان قبلی فدراسیون هستندافشین پیروانی: بازی پرسپولیس – نفت مسجدسلیمان را ساعت ۹صبح برگزار کنند!

0 29

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شرایطی که اکنون در فوتبال ایران حاکم است، به خاطر کسانی است که در دوره‌های گذشته در فدراسیون حضور داشتند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، افشین پیروانی در حاشیه تمرین امروز (دوشنبه) پرسپولیس در جمع خبرنگاران در خصوص شرایط پرسپولیس گفت: سال سختی بود و اتفاقات بدی افتاد و ان‌شاءالله با پایان سال اتفاقات بد کنار گذاشته شود و در سال جدید با رعایت پروتکل‌ها کسی آسیب نبیند و سال خوبی از لحاظ زندگی و سلامتی برای همه هموطنان باشد.

وی در خصوص اعتراض بازیکنان به مشکلات مالی تصریح کرد: شرایط اقتصادی بدی در جامعه حاکم است. بیشتر تیم‌ها مشکلات مالی دارند و تیم ما هم همین بحث وجود دارد. همه در حال تلاش هستند تا مشکلات به حداقل برسد.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص میزبانی هند در لیگ قهرمانان آسیا خاطرنشان کرد: تصمیم‌گیرنده افراد دیگری بودند. باید قبل از این اتفاقات رایزنی‌های‌مان را می‌کردیم و یکی از دلایلی که نتوانستیم میزبانی را بگیریم البته بیشتر در خصوص تیم ملی، کمبود امکانات است. با این حال در لیگ قهرمانان می‌توانستند میزبانی را به پرسپولیس بدهند. ما پرسپولیس هستیم و ۲ بار فینالیست آسیا بودیم و هر جایی که میزبان باشد مهم نیست و می‌رویم تا پیروزی‌هایمان را تداوم ببخشیم و نتایج دلخواه هواداران را کسب کنیم.

پیروانی در پاسخ به این سوال که تدابیر لازم برای مسابقات لیگ قهرمانان آسیا انجام شده است؟ گفت: واقعا سال سختی را گذراندیم. همه دست به دست هم دادیم تا کرونا آسیبی به تیم نرساند. شاید یکسری از هواداران و طرفداران ناراحت شدند که از آنها خواهش کردیم که کنار تیم نباشند، ولی مجبور بودیم تا آسیبی به کسی نرسد و لیگ زنده بماند. خیلی تلاش کردیم، مطمئن باشید که در سال جدید هم ادامه می‌دهیم تا کسی آسیب نبیند و روند رو به رشد تیم ادامه داشته باشد.

وی درباره دیدار روز پنجشنبه مقابل نفت مسجدسلیمان و تغییر زمان چند باره این مسابقه عنوان کرد: پیگیری کردم و گفتند تغییر زمان مسابقه به خاطر کنداکتور شبکه ۳ و پخش سریال بوده است و فکر نمی‌کنم که این برنامه‌ها پربیننده‌تر از بازی پرسپولیس باشد. روز پنجشنبه آخر سال است و متعجب هستم که چرا زمان بازی را به ساعت ۱۵ تغییر دادند. اگر خیلی اصرار داشتند بازی را ساعت ۹ صبح می‌گذاشتند تا مردم به کارشان برسند. این اتفاق یک بی‌احترامی به پرسپولیس است.

پیروانی افزود: حق پخش که نمی‌گیریم، درباره تبلیغات محیطی همیشه در مصاحبه‌هایم گفته‌ام که حق را به حقدار بدهند. تیمی که ۴ سال قهرمان شده باید بیشترین درآمد را داشته باشد. همیشه گفته‌اند که بدهکاریم، بیایند شفاف‌سازی کنند، اینکه از دور بگویند بدهکاریم من قبول نمی‌کنم. از اینکه بازی را ساعت ۱۵ گذاشتند تعجب کردم. پیش از این هم گفته‌ام می‌خواهند بازی‌ها را یک روز در میان بگذارند، ساعت ۹ صبح برگزار کنند و همه کار می‌کنند و این بی‌احترامی به باشگاه بزرگ پرسپولیس و هوادارانش است. آقایانی که تصمیم‌گیرنده هستید یک مقدار فکر کنید.

مدیر تیم پرسپولیس گفت: مرحله اول ساعت بازی را از ۱۷٫۳۰ به ۱۶:۱۵ تغییر دادند و ما سکوت کردیم. ۲،۳ روز وقت است و هنوز جا دارد که بازی را ساعت ۱۲ یا ۹ صبح برگزار کنند. به صورت دورهمی فقط هدف انجام مسابقه را دارند. بعدها نگوییم که چرا یک‌طور دیگر به ما نگاه می‌کنند و تصمیماتی گرفته می‌شود که به نفع فوتبال ما نیست.

پیروانی تاکید کرد: شرایطی که الان در فوتبال ما حاکم است، به خاطر کسانی است که در دوره‌های گذشته در فدراسیون بوده‌اند. کسانی که مشاوره می‌دادند و تصمیم‌گیرنده‌های اصلی بودند و از آنجا به یکباره پست‌های باشگاهی گرفتند که تعجب‌آور است. مقصر حال و روز فوتبال ایران این افراد هستند و باید جوابگو باشند. الان همه دلواپس و نگران هستند، تیم ملی ایران چرا باید در کشور دیگری مسابقاتش را انجام دهد؟ باید تلاش و فکر می‌کردند نه اینکه در یک اتاق دربسته تصمیم بگیرند. مقصر همه این اتفاقات صددرصد مسئولان قبلی فدراسیون هستند. فکر می‌کنم الان در فدراسیون اسم‌ها یک مقدار عوض شده است.

وی در خصوص اینکه تاج به عنوان نایب‌رئیس AFC نتوانست در این زمینه کاری انجام دهد، گفت: من در این خصوص توضیح دادم، باید قبلا تلاش می‌کردند. یا تلاش نکردند یا بلد نبودند و الان شرایط اینگونه است. همه تلاش می‌کنند که اتفاق خوبی بیفتد اما هیچ تلاشی نکنند چرا که مطمئن باشید هیچ اتفاقی نمی‌افتد.
انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.