مهاجم پدیده: پرسپولیس شانس اول قهرمانی است

0 28

مهاجم تیم فوتبال پدیده مشهد معتقد است پرسپولیس از لحاظ تاکتیکی بهترین تیم لیگ برتر و شانس اول قهرمانی است.
به گزارش پرسپولیس نیوز، مهرداد بایرامی درباره وضعیت فعلی پدیده در تعطیلی مسابقات لیگ برتر به تسنیم گفت: ما فعلاً در حال استراحت هستیم و قرار است از روز دوشنبه تمرینات آغاز شود. متأسفانه تعطیلی قبلی به ضرر تیم ما تمام شد و اولین بازی را در اراک به آلومینیوم واگذار کردیم. بعد از آن بازی تیم سوم جدول را در مشهد شکست دادیم و برد برابر گل‌گهر برای ما بسیار ارزشمند بود. البته تعطیلی لیگ برتر اتفاق خوبی نیست و این موضوع دیگر خسته‌کننده شده است.

وی عنوان کرد: متأسفانه نوع برنامه‌ریزی لیگ برتر درست نیست و این تعطیلی‌ها باعث ایجاد مشکل برای بازیکنان و کادر فنی تیم‌ها می‌شود. ما قرارداد ۹ ماهه امضا می‌کنیم، ولی لیگ ۱۵ ماه طول می‌کشد. بعد از اتمام لیگ امسال هم قرار است خیلی زود لیگ فصل بعد شروع شود و بازیکنان به اندازه کافی فرصت استراحت ندارند.

بایرامی در پاسخ به این پرسش که «آیا از شرایط خودش در پدیده راضی است؟»، خاطرنشان کرد: من بعد از حضور آقای جلالی در نساجی تصمیم به جدایی گرفتم که با کمک ایشان و باشگاه نساجی جدا شدم و به پدیده آمدم. خوشبختانه از این انتخاب هم راضی هستم و امیدوارم بهترین عملکرد را در پدیده داشته باشم.

مهاجم پدیده درباره اینکه از بین سپاهان و پرسپولیس کدام تیم شانس بیشتری برای قهرمانی دارد، گفت: پیش‌بینی در لیگ امسال خیلی سخت است و رقابت دو تیم پرسپولیس و سپاهان برای قهرمانی خیلی نزدیک. شاید بازی‌های سپاهان تا پایان لیگ آسان باشد، ولی به اعتقاد من پرسپولیس شانس اول قهرمانی است. پرسپولیس تنوع تاکتیکی بسیار خوبی دارد و از لحاظ تاکتیکی و فنی بهترین تیم لیگ برتر است.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.