نصرتی: سپاهان با خوش‌شانسی به گل رسید

0 15

مدافع اسبق تیم پرسپولیس معتقد است کفه ترازو در بازی با سپاهان به سود پرسپولیس بود و این تیم با مقداری خوش شانس به برتری می‌رسید.

به گزارش پرسپولیس نیوز، محمد نصرتی درباره تساوی یک بر یک تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال به فارس گفت: بازی خوبی بود. البته از شروع مسابقه تا دقیقه ۱۵ کیفیت بالایی را شاهد نبودیم و دو تیم سعی در ارزیابی یکدیگر داشتند. پس از آن دقیقه پرسپولیس روی سپاهان مسلط شد و موقعیت‌های خوبی در نیمه اول ایجاد کرد.

وی افزود: یحیی گل‌محمدی به دلیل مصدومیت امید عالیشاه به اجبار عیسی آل‌کثیر را در همان ۳۰ دقیقه ابتدایی به زمین فرستاد و با توجه به اینکه این بازیکن قبل از مسابقه به خوبی گرم نکرده بود مقداری طول کشید تا با شرایط بازی هماهنگ شود اما در نیمه دوم با هوشمندی گل پرسپولیس را به ثمر رساند. در مجموع پرسپولیس در نیمه اول عملکرد بهتری داشت و در نیمه دوم هم کنترل بازی در اختیار این تیم بود. ۲-۳ موقعیت هم در ضدحمله خلق کرد.

مدافع اسبق پرسپولیس گفت: سپاهان از دقیقه ۶۰ به بعد تک فرصت‌هایی به وجود آورد اما در خلق موقعیت‌های مسلم عملکرد خیلی خوبی نداشت. اگر بخواهیم نگاهی کلی به بازی داشته باشیم به نظر من کفه ترازو به سود پرسپولیس سنگینی می‌کرد هر چند موقعیت‌های چندان زیادی روی دروازه ایجاد نشد اما تیم مهمان نسبت به میزبان عملکرد بهتری داشت.

نصرتی تاکید کرد: سپاهان مقداری با خوش‌شانسی به گل رسید زیرا شوت محمد محبی به بدن سیامک نعمتی کمانه کرد و این موقعیتی نبود که به راحتی تبدیل به گل شود.

وی درباره تساوی پرسپولیس در آستانه دربی پایتخت عنوان کرد: این تیم بازی خوبی مقابل سپاهان انجام داد و اگر تا حدی خوش‌شانس‌تر بود می‌توانست برنده شود. همین موضوع نشان می‌دهد پرسپولیس قدرتمند است و با انرژی و اعتماد‌ به نفس خوبی در دربی بازی می‌کند. البته بازی با استقلال همیشه شرایط و حساسیت‌های خاص خود را دارد.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.