هفته نوزدهم | سایپا – سپاهان، گل‌گهر – ماشین‌سازی سه امتیاز برای صعود در جدول

0 18

پرونده دیدارهای هفته نوزدهم لیک برتر امروز با برگزاری دو دیدار بسته خواهد شد و سپاهان برای بازگشت به صدر جدول به مصاف سایپا می‌رود و گل‌گهر میزبان تیم ته جدولی ماشین‌سازی خواهد بود.

به گزارش پرسپولیس نیوز، امروز از ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه دستگردی دیدار سایپا و سپاهان برگزار می‌شود. تیم دوم جدول رده‌بندی یعنی سپاهان برای بازگشت دوباره به صدر جدول کار نسبتا راحتی دارد. شاگردان محرم نویدکیا در حالی برابر سایپا قرار می‌گیرند که در ۵ تقابل آخر دو تیم، تاکنون نارنجی‌پوشان پیروز نبوده‌اند و ۲ برد و ۳ تساوی سهم اصفهانی از این دیدارها بوده است. البته بازی رفت دو تیم در اصفهان با نتیجه تساوی یک بر یک همراه شد اما شاگردان صادقی نتایج خوبی را در بازی‌های اخیر خود نگرفته‌اند. ۴ شکست و یک تساوی،نشان می‌دهد سایپا از آمادگی فاصله دارد و در سوی دیگر، طلایی‌پوشان با ۵ برد در ۵ بازی اخیر خود، با روحیه‌ای مضاعف به مصاف حریف می‌روند. سایپا با ۱۸ امتیاز از ۱۸ بازی در رده چهاردهم است و سپاهان ۳۷ امتیازی این فرصت را دارد تا با گرفتن امتیاز در تهران، دوباره به صدر جدول برگردد.

در دیگر دیدار امروز هم گل‌گهر سیرجان ماشین‌سازی از ساعت ۱۷ در ورزشگاه امام علی(ع) به مصاف هم می‌روند. شاگردان امیر قلعه‌نویی که با ۲۳ امتیاز در رده یازدهم قرار داردند، فرصت خوبی دارند تا با پیروزی برابر حریف قعرنشین خود، به رده هفتم برسند. گل‌گهر در ۵ بازی آخر خود، روندی سینوسی داشته و ۳ شکست، یک تساوی و یک پیروزی کسب کرده است اما در دیدار رفت موفق شد این تیم تبریز را در خانه‌اش با یک گل شکست دهد. ماشین‌سازان که در ۴ تقابل خود با گل‌گهر بازنده بوده‌اند، در ۵ بازی اخیر خود ۲ پیروزی، ۲ تساوی و تنها یک شکست را تجربه‌کرده‌اند اما با ۹ امتیاز در رده آخر جدول ۱۶ تیمی مسابقات قرار دارند. آن‌ها کار سختی برای امتیاز گرفتن در کرمان دارند زیرا سعید اخباری مجددا از این تیم خداحافظی کرده و مسئولیت فنی این تیم در دیدار امروز بر عهده کاظم محمودی، مدیر فنی تیم تبریزی است.

سایر دیدارهای این هفته پنجشنبه ۱۲ فروردین و شنبه ۱۴ فروردین برگزار شد و نتایج زیر به دست آمد

آلومینیوم اراک صفر – فولاد صفر
شهر خودرو یک – پرسپولیس یک
تراکتور صفر – مس رفسنجان صفر
نفت‌ مسجدسلیمان صفر – نساجی مازندران ۲
ذوب آهن یک – صنعت نفت آبادان صفر
استقلال صفر – پیکان صفر

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.