همه دست به دست هم داده‌اند تا جلوی قهرمانی پنجم پرسپولیس را بگیرنددرخشان: جمع آوری پول از هواداران زشت است

0 14

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص شرایط این روزهای پرسپولیس گفت: متاسفانه حساسیت روی تیمی که به یک ثبات خوب رسیده زیاد شده و همه به جای اینکه از متُد موفقیت این تیم الگوبرداری کنند به فکر ضربه زدن به آن هستند.
به گزارش پرسپولیس نیوز،‌ حمید درخشان پیشکسوت پرسپولیس درباره حکم کمیته انضباطی علیه پرسپولیس به میزان گفت: این حکم عادلانه نبود و جریمه‌ها متعادل و منصفانه نبودند. متاسفانه حساسیت روی تیمی که به یک ثبات خوب رسیده و ۴ سال است قهرمان می‌شود، زیاد شده و همه به جای اینکه از متد موفقیت این تیم الگوبرداری کنند به فکر ضربه زدن به آن هستند. متاسفانه ما در بیشتر کار‌ها همین گونه هستیم و مثلا وقتی یک کاسب در کارش موفق می‌شود به جای پیگیری روش موفقیت او، در کارش سنگ اندازی و حسادت می‌شود.

هافبک اسبق سرخپوشان در خصوص محرومیت‌هایی که برای بازی‌های بعدی گریبان پرسپولیس را گرفته گفت: متاسفانه چند بازیکن را محروم کردند و این از چند جهت به پرسپولیس ضربه می‌زند: ۱. اٌفت روحی و روانی تیم ۲. غیبت بازیکنان اصلی ۳. به هم ریختگی ترکیب اصلی و سخت بودن یافتن جایگزین. همه دست به دست هم داده‌اند تا جلوی قهرمانی پنجم پرسپولیس را بگیرند. قبل از بازی در اصفهان شرایط روحی بازیکنان را به هم ریختند و آنها عصبی و تحت فشار وارد زمین شدند، معلوم است این بازیکن دچار پرخاش و ناآرامی می‌شود.

وی در خصوص ورود افراد غیرمتفرقه به استادیوم‌ها تصریح کرد: به فرض که آن فرد دوست و رفیق شخصی از باشگاه بوده است، چرا مسئولان مربوطه و انتظامات نظارتی بر ورود او نداشته‌اند؟ اگر به نام مشاور و ماساژور و… وارد شده مگر نباید کارت داشته باشد؟ کسی نبوده از این فرد بپرسد شما چه سمتی داری و در کنار زمین و نیمکت‌ها چه می‌کنی؟ وقتی نظارت مناسب نباشد مسئولیت کار‌های این فرد بر گردن همان کسانی است که وی را راه داده‌اند. حتی در دربی هم شاهد حضور این دست از افراد بودیم. کار‌های این افراد به نام باشگاه نوشته می‌شود و تبعات آن گریبان گیر پرسپولیس می‌شود. مشکل این است که توجهی به قانون نشده و به آن احترام نمی‌گذارند.

کاپیتان اسبق پرسپولیس در خصوص جمع آوری کمک‌های مردمی از هواداران گفت: این کار واقعا زشت و به دور از اصول فوتبال حرفه‌ای است. دستمزد بازیکنان مدام در حال بالارفتن است و باشگاه درآمد خاصی ندارد. بازیکنی که قیمتش ۳ میلیارد است اکنون ۱۲ میلیارد می‌خواهد. ما در این مدت چقدر از نظر فنی و اقتصادی رشد داشته‌ایم؟ چه پیشرفتی در این فوتبال حاصل شده است؟

سرمربی سابق پرسپولیس درباره لغو قانون منع ورود خارجی‌ها به فوتبال ایران گفت: این مساله وضع فوتبال را بدتر هم می‌کند. در فوتبال ما پول برای تسویه حساب با داخلی‌ها نیست و کلی طلبکار وجود دارد چه برسد به بازیکنان و مربیان جدید خارجی. ما باید واقع بینانه به این مسائل نگاه کنیم.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.