وعده مسئولان به سرمربی ناراضی تیم ملی

0 17

مسئولان جزیره کیش به سرمربی تیم ملی قول دادند تا ۲۵ روز آتی زمین ورزشگاه المپیک را به بهترین شکل در اختیار ملی پوشان قرار بدهند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، تیم ملی فوتبال ایران از روز ۴ تا ۱۱ خرداد ماه در جزیره کیش اردویی را برپا خواهد کرد و دراگان اسکوچیچ چند روز پیش از زمین ورزشگاه المپیک کیش بازدید کرد و بعد از حضور وی در کیش صحبت هایی پیرامون رضایت و یا عدم رضایت سرمربی از این زمین مطرح شد.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران بعد از بازدید از زمین ورزشگاه المپیک خطاب به مسئولان زمین گفت: این زمین برای یک تیم لیگ برتری و تمریناتش خوب است اما چون ما تیم ملی ایران هستیم این زمین چندان خوب نیست و باید شرایط بهتری داشته باشد.

بعد از این اظهارات منصور پازوکی رئیس هیات فوتبال کیش اعلام کرد در فاصله ۲۵ روزه تا برگزاری اردوی تیم ملی در جزیره کیش دو نوبت کوددهی به زمین ورزشگاه المپیک انجام و زمین مهیای تمرینات تیم ملی فوتبال ایران خواهد شد.

گفتنی است زمین ورزشگاه المپیک پیش از این اصلا شرایط خوبی نداشت اما با رسیدگی پیمانکار و پیگیری مسئولان تیم ملی فوتبال ایران وضعیت خوبی پیدا کرده و تا روز برگزاری اردو آماده خواهد شد.

تیم ملی فوتبال ایران بعد از برگزاری اردودر جزیره کیش با پراز چارتر راهی منامه خواهد شد تا ۴ دیدار مرحله مقدماتی جام جهانی را برگزار کند.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.