پدیده ۱ – ۱ پرسپولیسعیدی پرسپولیس به پدیده

0 12

تیم فوتبال پرسپولیس پس از پشت سر گذاشتن تعطیلات، در اولین مسابقه سال ۱۴۰۰ و نوزدهمین هفته از لیگ برتر ،مهمان پدیده بود.

به گزارش پرسپولیس نیوز ، گزارش لحظه به لحظه این دیدار با شرح زیر است.

هفته نوزدهم لیگ برتر بیستم، شنبه ۱۴۰۰/۱/۱۴

ورزشگاه:امام رضا(ع)

هوادار:-

داور:علی صفایی  

کمک ها:محمد رضا ابوالفضلی – امیر محمد داودزاده – امیر سامان سلطانی  

 

ترکیب تیم فوتبال پدیده :میلاد فراهانی، علی نعمتی، محمد عرفان معصومی، مهرداد بایرامی، محمد علی فرامرزی، رضا یزدان‌دوست، محمدرضا فلاحیان، یوسف وکیا، صادق صادقی، امیر حسین کریمی و امین قاسمی‌نژاد/سرمربی : سید مهدی رحمتی

 

ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس :حامد لک، سیدجلال حسینی(دقیقه ۸۸ محمد شریفی)، حسین کنعانی زادگان، مهدی شیری، سعید آقایی، میلاد سرلک، کمال کامیابی نیا(دقیقه ۶۶ احمد نوراللهی)، مهدی ترابی، امید عالیشاه(دقیقه ۸۶ وحید امیری)، احسان پهلوان(دقیقه ۶۶ مهدی عبدی) و شهریار مغانلو(دقیقه ۸۴ عیسی آل کثیر)/ سرمربی: یحیی گل محمدی

 

اخطار:

  • پدیده:علی سامره / سید مهدی رحمتی
  • پرسپولیس:یحیی گل محمدی / ملاد سرلک(۵۶)

لحظات حساس:

دقیقه ۱۴: ارسال سعید آقایی به روی دروازه با ضربه سر شهریار مغانلو همراه بود که از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۲۰: ارسال سیانک نعمتی از سمت چپ به امین قاسمی نژاد رسید اما لک این توپ را مهار کرد.

دقیقه ۲۶: ارسال به درون محوطه جریمه را کامیابی نیا به ضربه سر به بیرون فرستاد.

دقیقه ۳۴: کامیابی از بازیکنان شهرخودرو در محوطه جریمه عبور کرد اما تعادل خود را از دست داد و توپ مقابل عالشاه قرار گرفت. این بازیکن در زدن ضربه آخر ناموفق بود و به این ترتیب موقعیت برای پرسپولیس به هدر رفت.

دقیقه ۷۹:ارسال به محوطه جریمه پدیده، مهدی عبدی را در موقعیت گلزنی قرار داد اما در شرایطی عجیب این بازیکن نتوانست دروازه ای را که فرهانی در آن حضور نداشت باز کند. یزدان دوست که روی خط دروازه حضور داشت ضربه عبدی را دفع کرد تا این مهاجم همچنان جزو ناکامان تیمش باشد.

دقیقه ۸۲: ارسال از سمت چپ به محوطه جریمه پدیده روی سر احمد نوراللهی فرود آمد و ضربه سر این بازیکن به تیر افقی دروازه برخورد کرد.

 

شرح گل:

دقیقه ۲+۴۵(پدیده۱ – ۰ پرسپولیس): پاس علی نعمتی به امین قاسمی نژاد را صاحب موقعیت کرد و این بازیکن با یک ضربه نوک پای آرام دروازه لک را باز کرد.

دقیقه ۶۹(پدیده۱ – ۱ پرسپولیس): میلاد سرلک با یک شوت زیبا توپ را از میان بازیکنان حاضر در محوطه جریمه عبور داد و به دروازه پدیده چسباند.

شرح بازی: 

پرسپولیس در حالی به مصاف پدیده رفت که عیسی آل کثیر با اتمام دوران محرومیت در لیست یحیی گل محمدی قرار داشت.

همچنین سرمربی سرخپوشان با توجه به آخرین بازی تیمش در سال ۱۳۹۹ تغییراتی را به عمل آورده بود. او ترجیح داد به احمد نوراللهی و وحید امیری، دو بازیکن ملی پوش خود استراحت دهد و این دو بازیکن ، بازی را در نیمه نخست از روی نیمکت مشاهده کردند. به این ترتیب کمال کامیابی نیا به ترکیب سرخپوشان بازگشت و در نیمه نخست چند موقعیت گلزنی را نیز از آن خود کرد.

در نیمه نخست علی رغم حمله و موقعیت های پر تعداد پرسپولیسی ها، پدیده به گل دست پیدا کرد و ۴۵ دقیقه اول به نفع آنها پایان یافت.

در نیمه دوم اما این شاگردان گل محمدی بودند که موفق به گلزنی شدند و سرلک، بازیکن سابق پدیده دروازه میلاد فرهانی را باز کرد.

در ادامه اما هیچ یک از موقعیت های جدی پرسپولیس به گل تبدیل نشد تا اولین دیدار سال ۱۴۰۰ با نتیجه تساوی به پایان برسد و دو امتیاز هدیه شاگردان گل محمدی به رحمتی باشد.

پرسپولیس با این نتیجه ۳۸ امتیازی شد و دوباره به صدر جدول بازگشت و حالا باید در انتظار نتیجه دیدار سایپا – سپاهان باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.