پرسپولیس مدعی اول قهرمانی در ایران و آسیاستبیرانوند: تجربه بازی با تاتنهام به اندازه کل حضور در ایران بود

0 15

دروازه بان تیم ملی اعنقاد دارد که بازی برابر تاتنهام برای او به اندازه کل حضورش در فوتبال ایران تجربه داشته است.
به گزارش پرسپولیس نیوز و به نقل از  میدان، علیرضا بیرانوند دروازه بان اول تیم ملی بعد از مصدومیتی که در آنتورپ نصیبش شد حالا منتظر است که دوباره فرصت بازی کردن پیدا کند تا در سال جام جهانی خودش را آماده حضور در تیم ملی کند. بیرانوند در گفتگو با میدان در خصوص تیم ملی ،آنتورپ و همچنین پرسپولیس به گفتگو پرداخت.

از شرایط خودت صحبت کن.

خدا را شکر شرایط بسیار خوبی دارم و تلاش می‌کنم تا خودم را در اوج نگه دارم . اینجا بر خلاف ایران تمرینات بسیار سنگین است و باید بتوانی خودت را با تمرین هماهنگ کنی.

کمی بیشتر توضیح بده.

در هر صورت ما اینجا ساعت بیشتری را تمرین می کنیم.ساعت ۸صبح باید برای صبحانه در باشگاه حاضر باشیم و تمرینات ما از ساعت ۱۱شروع می شود و تا چند ساعت ادامه دارد .این تمرینات سنگین است که باعث می شود تیم ها هر سه روز یک بار بتوانند بازی کنند و مشکلی نداشته باشند و کسی مصدوم نشود .

از شرایط زندگی در بلژیک راضی هستی؟

تا زمانی که خانواده ام کنارم بودند راضی بودم اما حالا که کنارم نیستند واقعا به من سخت می گذرد. فعلا که تا ۳۰ روز دیگر بازی ها تمام می شود و من به ایران بر می گردم اما اگر در اینجا بمانم خانواده ام را با خودم می آورم.

از لحاظ غذایی مشکلی نداری؟

شاید باورتان نشود من حتی بلد نبودم برنج درست کنم . من باید در هفته یک بار زیر برنجی بخورم که غذای لرستان است و قرار است خانومم آنلاین به من آموزش دهد.

با آمدن مربی جدید شرایطتت بهتر شد؟

من قبل از اینکه مصدوم بشوم ستاره آنتورپ بودم و همیشه به تیم کمک می کردم. بازیهای خیلی خوبی انجام دادم به خصوص در نیم فصل دوم خیلی آماده بودم اما وقتی که مصدوم شدم و بعد به اردوی تیم ملی رفتم، ۱۵روز با تیم دوباره تمرین نکردم. بعد از اینکه به آنتورپ بر گشتم مربی به من گفت احساس می‌کنم ناراحت هستی و اخلاق من این است که اگر کسی مصدوم شود راحت دوباره به تیم بر نمی گردد. او گفت که دوست ندارم ناراحتی خودت را به تیم بروز بدهی.

پس به خاطر مصدومیت به تو بازی نمی دهد؟

من به مربی گفتم که دنبال بهانه ای که من را بازی ندهی؟ مربی به من گفت من درکت می کنم که کارهایی را که در تیم ملی ایران انجام می دهی را نمی توانی در آنتورپ بکنی چون سن مهاجمان تیم بالاست.

برای فصل بعد چه برنامه ای داری؟

من به باشگاه گفته ام که این فصل مهم نیست اما فصل بعد چون فصل منتهی به جام جهانی است برای من مهم است که در تیم بازی کنم.

 

ولی قبول کن گل بد هم خورده‌ای و این برای آنها قابل قبول نیست.

 

من بیشترین کلین شیت را بین تمام دروازه بان های آنتورپ داشته ام و تنها یک گل بد خورده ام که آن هم طبیعی است. هر دروازه بانی این اشتباهات را می کند اما کسی ندید که تک به تک را در همان بازی عالی گرفتم.

با این وجود در بازی برابر تاتنهام عملکرد فوق العاده ای داشتی.

بازی مقابل تاتنهام تجربه اش برای من اندازه کل فصل حضورم در ایران بود. فقط حیف که دیر به اروپا آمدم و ای کاش بعد از جام جهانی روسیه می آمدم.

یک نکته جالب درباره تو وجود دارد و آن اینکه به تازگی رکوردت در گینس ثبت شده.

بله من با تیم ملی در مقدماتی جام جهانی ۱۲کلین شیت داشتم و به همین دلیل رکوردم در گینس ثبت شد و حالا امیدوارم به زودی پرتاب دستم در گینس ثبت شود .

از طرفی هم برای بازی های مقدماتی جام جهانی باید به بحرین بروید.

ما می خواهیم در جام جهانی خاص باشیم. بحرین که هیچ برای رفتن به جام جهانی در کره ماه هم بازی می کنیم و پیروز می شویم.

به عنوان سوال آخر،بازی های پرسپولیس را دنبال می کنی؟

بله و خوشحالم که پرسپولیس همچنان در آسیا موفق است و ممطئنم امسال پرسپولیس مدعی اول قهرمانی آسیاست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.