کار سخت پرسپولیسی‌ها برای تمدید قرارداد

0 15

مدیران باشگاه پرسپولیس برای تمدید قرارداد بازیکنان خود، کار سختی دارند.
به گزارش پرسپولیس نیوز، احمد نورالهی، وحید امیری، سیدجلال حسینی و امید عالیشاه بازیکنانی هستند که با توجه به نوع قراردادهایشان در پایان فصل می‌توانند از تیم فوتبال پرسپولیس جدا شوند. کمال کامیابی نیا، سیامک نعمتی و مهدی شیری پیش از این قرارداد‌های خود را تمدید کرده‌اند تا خیال گل محمدی برای فصل آینده راحت باشد، اما سرخ‌ها به دنبال تمدید با دیگر بازیکنان هستند.

هیات مدیره باشگاه پرسپولیس هنوز سقفی را برای تمدید قرارداد بازیکنان در نظر نگرفته است، اما به نظر می‌رسد کار سختی برای حفظ آن‌ها در لیست بازیکنان این تیم داشته باشند.

عالیشاه منتظر تماس باشگاه

کاپیتان دوم تیم فوتبال پرسپولیس منتظر تماس مسئولان سرخپوشان برای تمدید قراردادش است. قرارداد امید عالیشاه بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس با سرخ‌ها تا پایان فصل است و پس از آن بازیکن آزاد محسوب می‌شود. کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس منتظر تماس باشگاه پرسپولیس است تا قراردادش را با سرخ‌ها تمدید کند.

ورود ۳ بازیکن و خروج ۳ + ۱ بازیکن

فصل نقل و انتقالات زمستانی هم در حالی تا چند روز دیگر به پایان می‌رسد که باشگاه پرسپولیس ۳ بازیکن جدید جذب کرده است. مهدی ترابی، شهریار مغانلو و فرشاد فرجی در نیم فصل به پرسپولیس اضافه شدند و سعید حسین پور، احسان حسینی و آریا برزگر نیز به صورت قرضی، به ترتیب راهی تیم‌های ماشین سازی، پدیده مشهد و فجرسپاسی شیراز شدند.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.