کلانی: بهترین بازیکنان ایران در پرسپولیس حضور دارند

0 45

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است پرسپولیس عملکرد فوق العاده‌ای در لیگ قهرمانان آسیا داشته و بهترین بازیکنان ایران در این تیم بازی می‌کنند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، حسین کلانی درباره شرایط پرسپولیس پس از ۳ بازی دور رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به ایرنا گفت: فکر می‌کنم بچه ها کم کم باهم هماهنگ می شوند و دوباره به همان تیم ترسناک قبلی تبدیل شده اند. باتوجه به شرایط بد آب و هوایی در هندوستان بازهم عملکرد خوبی داشتند و ۹ امتیاز از ۳ بازی اول گرفتند. فکر می کنم برای دور برگشت حتی وضعیت پرسپولیس بهتر هم شود. مهم این است که بازیکنان، کادرفنی، مدیریت، رسانه ها و هواداران یکدل و هم صدا جلو می روند.

وی درباره اینکه خیلی ها اعتقاد دارند تیم فعلی پرسپولیس کامل ترین پرسپولیس یک دهه اخیر است، گفت: پرسپولیس در ۴ سال گذشته قهرمان ایران شده و حالا هم با ادامه همان روند و حضور بازیکنان جدید به تیمی کامل تبدیل شده است. خوشبختانه از ۴ سال گذشته شیرازه خود را حفظ کرده و این مهمترین عامل در موفقیت تیم است.

پیشکسسوت پرسپولیس افزود: امسال از نظر بازیکن هم شرایط آرمانی است. به عقیده من بهترین بازیکنان حال حاضر ایران در پرسپولیس هستند. اگر حساب کنیم که در ایران ۵۰ بازیکن تاپ و درجه یک داریم تمام بازیکنان پرسپولیس جزو آن ۵۰ نفر هستند. این یک شرایط خوب و به نوعی یک نعمت برای پرسپولیس و پرسپولیسی ها است.

کلانی: بهترین بازیکنان ایران در پرسپولیس حضور دارند

کلانی درباره اینکه از جمع مهاجمان پرسپولیس بازی کدام یک را می پسندد و به کدامیک علاقه دارد؟ عنوان کرد: من همه بازیکنان پرسپولیس را دوست دارم. هرکسی که لباس پرسپولیس را بپوشد و برای پرسپولیس زحمت بکشد من او را دوست دارم. واقعا نمی توانم بین بازیکنان پرسپولیس فرق بگذارم.

وی در مورد عملکرد خیره کننده سیدجلال حسینی آنهم در آستانه ۴۰ سالگی، گفت: سیدجلال یک نابغه، یک اسطوره و یک استثنا است. سیدجلال مثل کریمی، دایی، مهدوی کیا، پروین، عابدزاده و … یک استثنا و یک اسطوره واقعی در پرسپولیس است.

پیشکسوت پرسپولیس افزود: اگر سیدجلال در این سن و سال چنین عملکردی دارد به خاطر نبوغ ذاتی، شرایط فیزیکی فوق العاده، زندگی شخصی حرفه ای و … است. در نهایت فکر نمی کنم هیچ کاپیتانی در فوتبال ایران مثل سیدجلال حسینی باشد.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.