نبرد سخت تراکتور جوان مقابل النصر

0 68

تیم فوتبال تراکتور با تلفیقی از بازیکنان باتجربه و جوان به مصاف تیم النصر عربستان می رود.
به گزارش پرسپولیس نیوز، شاگردان فیروز کریمی در حالی روز سه شنبه به مصاف تیم النصر عربستان در قطر می‌روند که در ابتدا به علت کمبود بازیکن قصد داشتند از شرکت در این مسابقه انصراف بدهند، اما با توجه به جریمه و محرومیت احتمالی تصمیم گرفتند که در این بازی شرکت کنند.

تیم فوتبال تراکتور اتفاقات عجیب و غریبی را پشت سر گذاشت و زنوزی در ابتدا باشگاه تراکتور را به حالت تعلیق در آورد و باشگاه را به هیئت فوتبال استان آذربایجان شرقی واگذار کرد. بعد از آن قرار شد زنوزی تا پایان بازی با النصر امور باشگاه تراکتور را بر عهده بگیرد و بعد مالکیت باشگاه به شخص دیگری واگذار شود.

تراکتوری‌ها دچار تغییر و تحولات در کادر فنی هم شدند و فراز کمالوند کنار رفت و فیروز کریمی جانشین او شد. مدیران تراکتور به علت کمبود بازیکن از‌ ای اف سی درخواست کردند که چند بازیکن را به لیست نفرات خود اضافه کنند، اما‌ ای اف سی با این درخواست مخالفت کرد و تراکتوری‌ها با ۱۶ بازیکن راهی قطر شدند. محمد عباس زاده و پیمان بابایی بازیکنان سرشناس تراکتور هستند که در این بازی حضور ندارند.

فیروز کریمی در این فاصله کوتاه نمی‌تواند معجزه کند، اما سعی می‌کند بازیکنان خود را از لحاظ روحی و روانی آماده کند تا بازی آبرومندانه‌ای در شان فوتبال کشورمان ارائه بدهند.

در آن طرف، تیم النصر عربستان سرمایه گذاری عظیمی برای لیگ قهرمانان آسیا کرده است و با تمام توان خود به مصاف تراکتور می‌رود. این تیم عربستانی ۴ بازیکن خارجی به نام‌های جلال الدین ماشاریپوف (ازبکستانی)، تالیسکا (برزیلی)، وینسنت ابوبکر (کامرونی) و عبدالرزاق حمدالله (مراکشی) دارد. عبدالله مادو و علی لاجامی بازیکنان اصلی النصر در خط دفاع هستند که به علت محرومیت در این بازی نیستند. عبدالمجید الصلیهم و العمری مدافعان النصر به علت مصدومیت در این بازی حضور ندارند. در مجموع ۴ مدافع النصر در بازی روز سه شنبه غیبت دارند و این تیم عربستانی دچار بحران در خط دفاع خود شده است.

سرخپوشان تبریزی امشب در حالی به النصر می‌روند که تعدادی از بازیکنان خود را هم به علت مصدومیت و ابتلا به ویروس کرونا در اختیار ندارد. ترکیب تیم فوتبال تراکتور به شرح زیر است:

محمدرضا اخباری، ابوالفضل رزاق پور، هادی محمدی، سعید ایران خواه، محمد مسلمی پور، اکبر ایمانی، بهزاد سلامی، علی فتحی، سعید واسعی، سامان نریمان جهان و امین اسدی .

دیدار تیم‌های فوتبال تراکتور و النصر عربستان امشب ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه بین المللی خلیفه برگزار می‌شود.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.