سنگ تمام مجيدی برای مديرعامل جديدفعلا همه چیز گل و بلبل است

0 42
سنگ تمام مجيدی برای مديرعامل جديدفعلا همه چیز گل و بلبل است

در این روزها خبری از گلایه و اعتراض در استقلال نیست و سرمربی این تیم مرتبا برای مدیرعامل جدید نوشابه باز می‌کند.

چشم شیطان کور ظاهرا همه چیز گل و بلبل است و فرهاد مجیدی مدیر مورد دلخواه خود را پیدا کرده. به طوریکه برای جلب رضایت مصطفی آجورلو رفتارهایی انجام دهد که اعضای هیات‌مدیره و پیشکسوتان باشگاه را هم دچار تعجب می‌کند!
همین که قرار نیست مثل قبل خودی و نخودی هدف حملات کلامی مجیدی باشند و سپر ناکامی‌‌‌‌‌های این مربی شوند در جای خودش خوب است،اما تجربه نشان داده این شرایط چندان پایدار نخواهد ماند و فردا روزی بعید نیست آجورلو مثل سایرین مدیری ناکارآمد و بی کفایت قلمداد شده و از مجیدی بشنوید بخاطر مصلحت استقلال با او سازش کرده است!
اگر روابط مجیدی و آجورلو دوستانه ماند که فبها، ولی اگر آقای سرمربی با مدیرعامل جدید هم مثل سعادتمند و مددی دچار چالش شد حرف‌‌‌‌‌های امروزش را خوب بخاطر بسپارد که دیگر جای هیچ انکاری نیست. البته اگر به هواداران استقلال باشد، آنها به تغییر رفتارهای ناگهانی مجیدی عادت کرده‌اند و اگر روزی شاهد این دوگانگی‌‌‌‌ها نباشند غافلگیر می‌شوند. و این روزها می‌توانند خوشحال باشند که تیم‌شان حداقل آرامش دارد و سرمربی از شرایط راضی است. قطعا مجیدی بهتر از هر کسی می‌داند که دیگر بهانه‌ای برای جام نگرفتن ندارد.
بهرحال دیگر بهانه‌ای برای ناکامی نیست و استقلال در نقل‌وانتقالات با تفکرات فنی خود مجیدی بسته شده و خریدها زیر نظر این مربی انجام گرفته است.گابریل پین هم به کادرفنی اضافه شده،مربی که به گفته مجیدی یکی از بهترین مربیان اروپاست و این یعنی با حضور این تئوریسین ایتالیایی که دستیار پراندلی بوده باید تیم استقلال فوتبال مدرن و زیبایی را در فصل پیش‌رو به نمایش بگذارد. مشکل زمین تمرین هم حل شده و مجیدی قرار است بعد از این شاگردانش را در مجموعه ورزشی سازمان صنایع دفاع تمرین دهد‌.
اینطور که مجیدی توصیف می‌کند شرایط فعلی باشگاه ایده آل است و آجورلو کاری که مدیران قبلی در سال‌های گذشته نتوانست انجام دهد را ظرف ۱۰ روز انجام داده. و از موقعی که این مدیر به استقلال آمده‌ او با انرژی و اعتماد به نفس بیشتر کار می‌کند. یعنی حالا مجیدی تیمی را دارد که بی‌پول نیست و دیگر مشکل مدیریتی ندارند و شرایط به قدری خوب است که
قرار است استقلال همزمان سه بازیکن خارجی جذب کند!
اینکه یک تیم دولتی با درآمد کم و ناپایدار و وجود کلی بدهی و پرونده‌‌‌‌‌های مالی در فیفا چطور می‌تواند چنین ریخت و پاش کند که با دلار ۲۷ هزار تومانی دنبال جذب چند بازیکن خارجی باشد در نوع خود جالب است. در ظاهر استقلالی‌‌‌‌ها پول شام و نهار خود را هم ندارند و غذای پرسی می‌خورند، اما هر فصل گرانترین تیم را می‌بندند. در فصلی که گذشت شاهد رشد بی رویه دستمزد بازیکنان استقلال بودیم به طوریکه این موضوع حساسیت نهادهای نظارتی را برانگیخت و حتی تعجب سرمربی این تیم را در پی داشت. ولی در نهایت باز هم زبان‌‌‌‌ها به اعتراض دراز بود و بهانه‌ای برای ناکامی ردیف شد تا توجیهی باشد بر ناکامی در سه جام.
یک روز کم بودن غذا، یک روز ندادن پاداش، یک روز جذب نشدن قاسمی نژاد و حتی چشم و هم چشمی با رقبا. مثلا فرهاد مجیدی گفته بود پرسپولیس از پرتغال بازیکن گرفت ما از مشهد نتوانستیم بازیکن بگیریم. حالا مربی که می‌گفت سرخ‌‌‌‌ها از لیگ پرتغال و قطر بازیکن گرفته‌اند و انها مجبور به خرید بازیکن با بودجه کم. خود از پرتغال، مدافعی را که عضو تیم‌ملی بوده جذب کرده و علاوه بر جعفر سلمانی، مدافع سابق خود یعنی روزبه چشمی را هم از قطر بازگردانده تا جناب سرمربی هم مفتخر به داشتن لژیونر شود. دربی نقل‌وانتقالات را هم که با قاسمی نژاد برنده شدند و بهانه‌ای برای ناکامی مجیدی باقی نمانده است و باید دید او در 3 سال آینده می‌تواند حداقل می‌تواند یک جام‌حذفی را برای استقلال به همراه آورد. البته اگر عمر مربیگریش کفاف مدت قراردادش را دهد!

 

اخبار و مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.