یوسفی: تغییرات مدیریتی نباید اثر منفی بر تیم یحیی بگذارد

0 29

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است بازیکن نباید به تمرینات تیمی اکتفا کند و باید خودش تمرینات بیشتری انجام دهد و در آمادگی کامل باشد.
به گزارش پرسپولیس نیوز، رحیم یوسفی درباره برد پرسپولیس مقابل فولاد به میزان گفت: بازی خوب و منطقی و فوتبالی روان انجام دادیم و بر خلاف بازی مقابل الهلال که مشکلات زیادی داشتیم بهتر عمل کردیم. پرسپولیس وضعیت خوبی دارد و شکست برای هر تیمی در دنیا اتفاق می افتد و فوتبال همیشه ادامه دارد. بعضی وقت ها نیاز است یک بازی را ببازیم تا به فوتبالمان شوک وارد شود.

وی درباره عملکرد خریدهای جدید پرسپولیس عنوان کرد: پرسپولیس در این سال‌ها سکوی پرتاب بازیکنان زیادی بوده و همین حالا هم با یکی دو بازی که انجام شده همه این بازیکنان را می شناسند. باید با خریدهای جدید قراردادهای بلندمدت بست تا با رفتن آنها تیم به هم نریزد. به هر حال با اشتباهات مدیریتی و قراردادهای غیر استاندارد، چند مهره اصلی جدا شده‌اند و زمان نیاز است تا نفرات جدید هماهنگ شوند. مهره‌های جدید باید نشان دهند با بقیه فرق دارند و لیاقت پوشیدن پیراهن پرسپولیس را دارند.

*مقابل نساجی روی کاغذ برنده‌ایم

یوسفی ادامه داد: بازیکنان پرسپولیس پول حرفه‌ای و زیاد می‌گیرند و باید خود را در سطح بالایی نگه دارند. بازیکن نباید به تمرینات تیمی اکتفا کند و باید خودش تمرینات بیشتری انجام دهد و در آمادگی کامل باشد. فوتبالیست نباید فکر کند همیشه می‌تواند بازی کند و باید با تلاش و تمرین زیاد سال‌های بازی خود را بیشتر کند.

پیشکسوت پرسپولیس در رابطه با بازی هفته دوم مقابل نساجی تصریح کرد: روی کاغذ برنده‌ایم، اما هر زمان در فوتبال کم کاری کنی و همه تلاش خود را به کار نبندید هر تیمی می‌تواند شما را شکست دهد. سپاهان و استقلال حریفان اصلی ما هستند، اما نباید هیچ تیمی را دست کم بگیریم و باید در همه بازی برای برد به زمین برویم.

*یحیی نگذارد تغییرات مدیریتی بر تیمش اثر منفی بگذارد

رحیم یوسفی در خصوص مدیریت باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: هر مدیری به پرسپولیس آمده هیچ تضمینی نبوده که او یک ماه در باشگاه است یا یک سال یا… امیدوارم کسانی که در تعیین مدیر نقش دارند بهترین گزینه را انتخاب کنند و یحیی هم نگذارد تغییرات مدیریتی بر تیمش اثر منفی بگذارد. مدیر مناسب پرسپولیس باید فوتبالی باشد و سواد به روز داشته باشد. اگر با سبک مدیریت سنتی ادامه دهیم باز هم شکست‌هایی چون بازی الهلال را تجربه خواهیم کرد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.