علي پروين در گفت‌و‌گو با روزنامه پرسپوليس؛پرسپولیس همچنان شانس اول قهرمانی است

0 33
علي پروين در گفت‌و‌گو با روزنامه پرسپوليس؛پرسپولیس همچنان شانس اول قهرمانی است

مهدی وفامنش – خبرنگار: مدت‌ها بود که فرصت همکلامی با پیشکسوت دوست‌داشتنی پرسپولیس را به دلیل شرایط کرونا و محدویت‌‌‌‌‌هایی که ایجاد شده بود به‌دست نیاوردیم. مردی که باوجود تمام این حساسیت‌‌‌‌ها باز در مقاطع و شرایط حساس در کنار بازیکنان پرسپولیس و یحیی حاضر شد و نشان داد هیچ پاندومی و محدودیتی او را از اوضاع و احوال تیم محبوبش غافل نمی‌‌کند.
برد پرگل و شروع طوفانی پرسپولیس در لیگ بیست و یکم آن هم در خانه حریف مقابل تیم فولاد بهانه‌ای شد دقایقی را هرچند کوتاه با شماره هفت فراموش نشدنی سرخپوشان صحبت کنیم.
علی پروین ابتدا ضمن اشاره به سالگرد انتشار روزنامه و مهمتر از آن درگذشت ناگهانی مهدی بگلری، صاحب امتیاز روزنامه گفت: واقعا خبر باور نکردنی بود. آخرین بار قبل از شروع کرونا در مراسم جشن سالگرد انتشار روزنامه مرحوم بگلری را دیدم و ساعاتی را در کنار سایر پیشکسوتان گپ زدیم. یک مدیر پرسپولیسی بسیار باشخصیت، محترم و دلسوز بود که حتی اطلاع دارم با تمام محدویت‌‌‌‌ها و شرایط سخت چاپ باز هم این رسانه قدیمی را سر پا نگه داشت و مثل همیشه بدون هیچ وابستگی مالی به ارگان یا حتی باشگاه، حامی تیم بودند. از شنیدن این خبر بسیار ناراحت شدم و متاسفانه تقدیری است که خارج از توان ماست. باز هم به خانواده و دوستان و همکاران مرحوم بگلری تسلیت عرض می‌کنم و متاسفم که به دلیل مشکلات محدودیتی کرونا نتوانستم در مراسم مرحوم شرکت کنم. سرمربی و مدیر اسبق پرسپولیس در ادامه به بازی نخست تیم مقابل فولاد اشاره می‌کند و می‌گوید: بازی را دیدم به خصوص نیمه دوم که ریتم همیشگی پرسپولیس شکل گرفت و 3 گل زیبا را شاهد بودیم هر چند در همان نیمه یکی، دو تک به تک را هم از دست دادیم. به حال پرسپولیس نشان داد همچنان در فوتبال ایران حرف اول را می‌زند و مثل سال قبل که گفتم امسال هم می‌گویم این تیم شانس اول قهرمانی و مدعی اصلی ششمین جام متوالی لیگ است.
مرد پرافتخار سرخپوشان به نفرات تیم نیز اشاره می‌کند و می‌گوید: پرسپولیس در هر پست یک بازیکن تراز اول و مدعی دارد و مطمئنا چند بازی که نفرات جدید درکنار بازیکنان سال قبل به میدان بروند این تیم دیدنی‌تر هم خواهد شد.
پروین در پایان در مورد لیگ قهرمانان آسیا و تفاوت وحشتناک تیم‌‌‌‌‌های عربی با نمایندگان ایران می‌گوید: واقعا جنگ نابرابری است. تیم عربی چند صد میلیارد خرج جذب چند بازیکن می‌کند و حتی بازیکن چندمیلیون دلاری‌اش شانس حضور در میدان را به دست نمی‌آورد ولی در مقابل تیم‌‌‌‌‌های ایرانی حتی اینقدر آزادی و دسترسی منابع مالی را ندارند که بازیکنان شاخص خود را در پایان فصل و قبل از مراحل بالاتر لیگ قهرمانان از دست می‌دهند و فرصت و بودجه مناسبی هم برای جایگزینی آنها ندارند. حالا از همه بدتر اینکه شنیدم باشگاه‌‌‌‌‌های عربی طرح و پیشنهاد استفاده از ۷بازیکن خارجی را برای هر تیم داده‌اند که دیگر نور علی نور می‌شود و توقع قهرمانی در لیگ قهرمانان از سوی تیم‌‌‌‌‌های ایرانی تقریبا امری ناممکن و زیاد خواهد بود.

 

اخبار و مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.