تصمیم اسکوچیچ درباره طارمی قابل احترام استویسی: قضیه اخراجم را نمی‌دانم، هیات مدیره خواست و کنار رفتم

0 26

عبدالله ویسی پس از برکناری از تیم فوتبال فولاد خوزستان صحبت‌های جالبی را مطرح کرد.
به گزارش پرسپولیس نیوز، عبدالله ویسی سرمربی سابق تیم فوتبال فولاد خوزستان در گفت و گوی رادیویی در ارتباط با بر کناری اش از این تیم خوزستانی اظهار کرد: مربیگری شغل ماست و جدایی طبیعی است، اما در شوک هستم و نمی‌دانم قضیه چیست، زیرا تیم ما مشغول پیدا کردن روند خوبی بود. معمولا زمانی مربی را اخراج می‌کنند که باخت یا مساوی بدی بدهد. بعد از ۲ شکست، یک برد آوردیم و بیرون از خانه مقابل نفت مسجدسلیمان مساوی کردیم. شکل تیم در حال خوب شدن بود، اما متأسفانه هیئت مدیره از من خواست کناره‌گیری کنم و این کار را انجام دادم.

ویسی افزود: باید دید سال گذشته فولاد در همین مقطع چند امتیاز داشت. امسال پنجره تیم بسته بود و نتوانستیم یار بگیریم. با همان بازیکنان ادامه داده و از نفرات خیلی خوبی که سال‌های گذشته بازی نمی‌کردند، استفاده کردیم. روند خیلی خوبی داشتیم، اما متأسفانه ادامه همکاری فراهم نشد. این تصمیم برای من قابل احترام است و اعتراضی ندارم. امیدوارم فولاد در ادامه راه موفق باشد.

او ادامه داد: جدایی من دوستانه و ۲ طرفه بود. ایرادی هم ندارد، اما برای همکارانی که بیرون می‌مانند، هزار عمل انجام می‌دهند و ادعایشان هم می‌شود خیلی سالم و بدون لابی مربیگری می‌کنند، متاسف هستم. بعد‌ها صحبت‌هایم را خواهم گفت، اما اکنون حرفی نمی‌زنم و فقط امیدوارم فولاد موفق باشد، زیرا آرزویم موفقیت فولاد و خوشحالی مردم خوزستان است. سربسته موضوعی را گفتم، اما روزی این مسائل را باز خواهم کرد.

سرمربی سابق تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: اصلا ناراحت نیستم. می‌گویم این شغل من است، به قول مرحوم محمود یاوری یک چمدان دست مربیان است و مدام این طرف و آن طرف هستیم. روزی خوب هستیم و اخراجمان می‌کنند و روزی هم بد. روزی هم تفاهم ندارید و اخراج می‌شوید. بحث ما اصلا فنی نبود. ببینید در دو هفته اول چه شرایطی داشتیم. هفته سوم برد به دست آوردیم و در هفته چهارم در مسجدسلیمان مساوی کردیم. همین تیم فولاد سال گذشته در مسجدسلیمان یک بر صفر شکست خورد، اما مقابل تیمی که هفته گذشته برابر پدیده در مشهد یک بر صفر برنده شد، در خانه‌اش مساوی گرفتیم. اینکه بیرون آمدم، تفاهم کردم و یا اخراج شدم قابل احترام است و به آن اعتراضی ندارم. مردم بهترین قاضی هستند و قضاوت می‌کنند.

ویسی درباره دعوت نشدن مهدی طارمی به تیم ملی فوتبال ایران عنوان کرد: اینکه مهدی طارمی بازیکن بسیار خوب، لایق و شایسته ماست و نام کشورمان را مانند علی دایی و سایر لژیونر‌ها بالا و بالاتر می‌برد بر کسی پوشیده نیست، اما هیچ مربی نمی‌تواند به خودش بقبولاند نه تنها وی بلکه هر بازیکن دیگری با مربی وارد کل کل کردن شود. هر بازیکنی باید به عقاید مربی احترام بگذارد، حتی اگر آن مربی اشتباه کند. از کار سرمربی و طارمی حمایت نمی‌کنم، نباید فوتبال ملی ما آسیب ببیند، اما اگر یک بازیکن بخواهد چنین کاری انجام بدهد، سایر فوتبالیست‌ها و فوتبالمان آسیب می‌بیند و مربی نباید به هر کاری تن بدهد. تصمیم اسکوچیچ برای من قابل احترام است، اما می‌توانستند موضوع را بهتر حل کنند تا تیم ملی آسیب نبیند به هر حال اسکوچیچ به تیم ملی نزدیک‌تر است و مسائل را بهتر می‌بیند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.