ذوالفقارنسب: پرسپولیس باید مراقب از دست دادن امتیازها باشد

0 88

مربی پیشین تیم ملی فوتبال معتقد است پرسپولیس در فصل جدید دچار بحران فنی شده و باید مراقب از دست دادن امتیازها باشد.
به گزارش پرسپولیس نیوز، بیژن ذوالفقارنسب درباره تساوی یک – یک پرسپولیس برابر گل‌گهر سیرجان در هفته چهارم لیگ برتر به تسنیم گفت: باشگاه پرسپولیس مشکلاتی دارد. از طرفی، سرمربی این تیم ریسک کرده و بازیکنان جدیدش را در بازی با گل‌گهر آزمایش کرد. این مسئله نشان دهنده برنامه‌های سرمربی است و نباید آن را زیر سؤال برد. با این حال سرمربی پرسپولیس باید مراقب از دست دادن امتیازها باشد. چند تیم در لیگ ما بحران‌هایی دارند که یکی از آنها پرسپولیس است. پرسپولیس بحران فنی و نقل‌وانتقالاتی دارد، در صورتی که استقلال زودتر جمع و جور شد. با این حال شک نکنید، پرسپولیس برمی‌گردد و جزو مدعیان قهرمانی می‌شود، به شرطی که شخصیت قهرمانی را حفظ کنند و مغرور نشود.

او همچنین درباره فهرست تیم ملی فوتبال ایران برای برگزاری دو دیدار مقابل لبنان و سوریه در مرحله دوم انتخابی جام جهانی 2022 قطر و عدم دعوت مهدی طارمی بیان کرد: با توجه به نتایجی که دراگان اسکوچیچ با تیم ملی کسب کرده، باید از این مربی حمایت کرد و نباید شرایط را برای او تاریک و بحرانی پیش برد. او حتماً توجیهی برای دعوت نکردن طارمی دارد، اما این بازیکن مهره تأثیرگذاری است و هماهنگی‌اش با سردار آزمون در خط حمله تیم ملی مشهود بوده و خیلی خوب همدیگر را پوشش می‌دهند.

وی افزود: طارمی و آزمون ارتباط عاطفی خوبی دارند و خیلی کم پیش می‌آید دو مهاجم در سطح بالا به لحاظ رفتاری، اخلاقی و فنی در زمین به هم احترام بگذارند و کمک کنند. طارمی و آزمون مکمل واقعی یکدیگر هستند و همکاری خوبی دارند.

پیشکسوت فوتبال ایران ادامه داد: به راحتی نمی‌توان از یکی از بهترین فورواردهای ایران چشم پوشی کرد. طارمی در اروپا بازی‌های خوبی انجام می‌دهد و دعوت نکردنش، او را رنجور خواهد کرد. در این اتفاق، عوامل فدراسیون و سرپرست تیم ملی باید کمک کنند. تیم ملی باید یک روانشناس کنار خود داشته باشد تا چنین اتفاقاتی تکرار نشود. کریم باقری به عنوان یک چهره خوش نام باید بین سرمربی و بازیکن وحدت ایجاد کند. چنین اتفاقاتی ممکن است به تیم ملی ضربه وارد کند. ما نباید در بازی‌های پیش‌رو امتیاز از دست بدهیم.

ذوالفقارنسب مشاور وزیر ورزش و جوانان است، در رابطه با مشخص شدن وضعیت مدیرعاملی این باشگاه عنوان کرد: اطلاعی در این زمینه ندارم.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.